NewsCar – інформаційний ресурс на автомобільну тематику із амбіціями на лідируючі позиції.

Практично цілодобово, ми моніторимо прем’єри автосалонів та новини автосфери України і світу. Маємо надію, що на сторінках NewsCar, кожен користувач знайде цікаву та актуальну інформацію. Вибирати є з чого: новини законодавства, тест-драйви, огляди нових і старих авто, корисні поради, автоспорт, поради досвідчених автомобілістів, рейтинги, автомобільні виставки, порівняння автомобілів, клуб 4х4, автомобільний гумор.

Наша команда “робить, щось важливе” та складається з відданих фанатів своєї справи. Гідний контент для вас щодня творять:

Ігор Толуб'як
Головний редактор, мотиватор та технічні мізки видання NewsCar. Може годинами розповідати про КПП (співвісні, на базі сервоприводів, преселективні АКП, типу DSG, PDK, SMG, EDC та варіатори CVT) двигуни HDI, TDI, SDI, CDI. Знає всі плюси та мінуси ARC, HDC, BBW і VIVT.
  Шевчук Володимир
  На 100% "горить" системами круїз-контролю, автомобільними системами зв'язку, бортовими комп'ютерами, паркувальними та відео системами, автозвуком. 7 років працював на автосервісі BOSCH в Чехії.
   Кошманюк Ян
   Шукач пригод, затятий рибалка та головний мисливець за новинками представленими світовими автомобільними брендами. Його царина - тест-драйви автоконцептів. Ян затятий прихильник концерну VAG. У власному володінні Volkswagen Passat B6 на єврономерах. Вірить у справедливе розмитнення авто в Україні.
    Пашина Валентина
    Наймолодший, але амбітний член команди NewsCar. Поєднує в собі обов'язки фотографа, автора та літературного коректора. В нашому колективі одна, хто знає різницю між дієприкметниковим та дієприслівниковим зв'язком. Побачите на сайті помилку, будьте впевнені - її скоро виправлять. Просто, інколи важко встигати за темпами оновлення нашої стрічки новин.
     Кирилюк Олексій
     Відданий фанат авто із Баварії. Уже 6 років володіє різними моделями BMW, від старенької 318і до (поки що) 730 дизеля. Швидкість з комфортом для нього основний пріоритет у виборі авто. Бажання "навалювати" інколи зникає, хіба, після чергового ремонту своєї "бехи". У своїх матеріалах радо ділиться порадами, як обрати ідеальне авто через призму "ціна-якість", знає все про марку BMW.