Corvus Terrain Dx4 Pro Eps
0

Corvus – це спеціальний автомобіль виробництва Іспанії. Його конструкція та ходові якрсті дозволяють рухатись у складній та пересічній місцевості.

Corvus заїжджає туди, куди не може доїхати, навіть, позашляховик. Він створений для фермерів та виробників фруктів, а також ідеальний у промисловості та у всіх видах державних послуг.

Corvus Terrain Dx4 Pro Eps облаштований 3-циліндровим дизельним двигуном Yanmar 993 см та потужністю 24 к.с., автоматичною коробкою передач та повним приводом з можливістю блокування заднього диференціала. Транспортний засіб має дозвіл T1b на реєстрацію та рух по дорогах загального користування.

Corvus Terrain Dx4 Pro Eps2

Corvus Terrain Dx4 Pro Eps2

Пропозиція доступна у двох кольорах: помаранчевому та зеленому, тоді як версії обладнання можна вільно налаштовувати залежно від потреб замовника. Кузов можна закрити, нагріти та кондиціонувати.

Автомобілі Corvus користуються великою популярністю на світовому ринку та є перевіреною маркою на території Іспанії та Португалії, тоді як найбільшу популярність вони здобули у США та Канаді.

Основна перевага Corvus DX4, крім сучасного і дуже агресивного дизайну, – надійний двигун японської марки Yanmar.

Corvus Terrain Dx4 Pro Eps3

Corvus Terrain Dx4 Pro Eps

Технічні дані

Двигун: 993 см3, чотиритактний, дизель, 3 циліндри, 24 к.с., максимальна швидкість 60 км/год, привід 4х4/4х2, вага 764 кг. Вантажопідйомність на буксирі 907 кг, вантаж в кузові до 450 кг.

Ціна Corvus DX4 в Європі біля 18000 євро. В Україні, поки, купити це авто не вийде.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Mini створило вже 10 мільйонів автомобілів

В минуле

Також буде цікаво