Toyota MyT
0

Toyota Connected Car – новий пакет послуг зв’язку, що збагатив стандартне обладнання нових моделей Corolla, RAV4 та Camry. Ці послуги доступні через телефонний додаток Toyota MyT, який підключає користувача до свого автомобіля, відкриваючи абсолютно нові можливості. Додаток телефону Toyota MyT тепер доступний для завантаження в AppStore та Google Play.

Toyota MyT пропонує шість функцій, які полегшують використання автомобіля. 

Функція “Мій стиль водіння” дозволяє зберігати та переглядати параметри стилю водіння, такі як середня та максимальна швидкість, прискорення або пройдена відстань. 

“До місця призначення” – це функція, яка передає дані з навігаційної системи на телефон і веде до пункту призначення, коли потрібно пройти останню частину маршруту.

Послуга “Знайди мою Toyota” використовує дані з карти Google, щоб вказати, де припаркований автомобіль. Ви також можете поділитися цією інформацією з іншими. 

Функція “Надіслати до машини” дозволяє спланувати свою поїздку перед тим, як виїхати з дому чи офісу. За допомогою програми ви можете віддалено надсилати координати пункту призначення до системи навігації автомобіля, щоб скоротити час підготовки до руху після посадки в автомобіль.

Вибір вкладки “Мої подорожі” дозволяє відстежити точний маршрут кожної поїздки та відновити всі деталі пройденого маршруту.

Функція “Нагадування про обслуговування” аналізує фактичний пробіг автомобіля і на цій основі надсилає повідомлення про майбутній технічний огляд. Додаток також полегшує перевірку закінчення гарантії або іншої події, пов’язані з обслуговуванням автомобіля. Головний екран програми MyT містить попередні дані про подорожі та відповідні сповіщення про транспортні засоби.

Як додаток Toyota MyT, так і всі послуги Toyota Connected Car пропонуються та оновлюються безкоштовно. Додаток буде постійно розроблятися та розширюватися з подальшими функціями, які дозволять забезпечити більшу інтеграцію та кращу комунікацію з автомобілем по телефону. 

Послуги зв’язку та цифрові функції мобільного зв’язку в даний час є одним з головних напрямків розвитку автомобілів. В майбутньому вони стануть незамінним елементом обладнання кожного автомобіля.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

ТОП-5 популярних автівок в Україні

В минуле

Також буде цікаво