Mercedes Citan
0

Mercedes продовжує брати участь у сегменті малих фургонів. Це означає, що німецький концерн не відмовиться від моделі Citan.

Mercedes Citan – автомобіль, розроблений на базі Renault Kangoo. Daimler вирішив, що буде створено друге покоління цієї моделі. Виробник пішов ще далі, і пропонуватиме електричну версію цієї автівки. Як і у першого покоління, нова модель транспортного засобу буде розроблена у співпраці з альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi.

Новий Citan буде повністю перероблений, і, на перший погляд, буде чітко визнаним автомобілем Mercedes, – пояснює Маркус Брейцхердт, керівник Mercedes-Benz Vans.

Mercedes-Benz Vans виробляє Citan з 2012 року. Невеликий транспортний засіб компактних габаритів та з великою вантажопідйомністю ідеально підходить для багатьох завдань.

Mercedes Citan

Mercedes Citan

Новий Citan стане продовженням стратегічного співробітництва Daimler AG з Renault-Nissan-Mitsubishi, яке розпочалося ще дев’ять років тому.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Alpina каже “ні” передньому приводу BMW

В минуле

Також буде цікаво