Aplina продовжить мати справу з автомобілями тільки із приводом на задні та на всі колеса
0

Повідомляємо цінну інформацію для фанатів BMW. В одному з останніх інтерв’ю керівник легендарного тюнінгової німецької марки – Alpina – заявив, що компанія не планує випучкати нові моделі на базі переднього приводу.

Андреас Бовенсіпен – керівник компанії Alpina – заявив, що не має наміру розробляти нові рішення для моделей BMW з переднім приводом, тобто моделей серії 1 і 2 на базі платформи UKL.

На відміну від зовнішності, мова йде не про імідж марки – причина набагато прозаїчніша. Вся справа в грошах.

Бовенсіпен пояснює, що компанія вже багато років використовує класичну архітектуру – приводні агрегати на передні та задні колеса. Більше того, типовим для Alpina є використання однієї приводної системи у різних моделях – це було у випадку з бензиновим V8, який встановлюють в популярних серіях 5, 6 та 7. 

У випадку приводу на задні колеса BMW використовують рішення марки ZF. Нові моделі на базі платформи UKL постачаються японськими Aisina. Це означає, що Alpina доведеться співпрацювати з новим постачальником. 

Цілком ймовірно, що у японської трансмісії виникнуть великі проблеми з передачею додаткової потужності на колеса, тому німецькому тюнеру доведеться покрити витрати на розробку їх вдосконалених варіантів. 

Зважаючи на нижчу маржу в цьому сегменті, це ставить під сумнів фінансовий сенс такого рішення.

Хочемо нагадати, що Alpina не є типовим “тюнером” – автомобілі Alpina створюються на замовлення майже з нуля висококваліфікованими майстрами.

У бренду, серед іншого, є свої офіційні представництва у Великобританії, Швейцарії, Сінгапурі та на Близькому Сході (а – останнім часом – також у Польщі). Щорічне виробництво коливається в межах 1700 транспортних засобів.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Cupra запартнерилась з легендарним ФК “Барселона”

В минуле

Також буде цікаво