Cupra налагодила співпрацю з FC Barcelona
0

Cupra (суббренд іспанського SEAT) став ексклюзивним офіційним автомобільним партнером FC Barcelona. Співпраця планується на наступні п’ять сезонів. Обидві організації спільно розроблятимуть проекти мобільності та підтримуватимуть інновації навколо Camp Nou (Камп Ноу – офіційна назва “Новий стадіон ФК Барселона”).

FC-Barcelona

FC-Barcelona

Угода виходить за рамки традиційного партнерства і базується на трьох стратегічних опорах. Обидва партнери родом з Барселони і поділяють спільне бачення побудови іміджу міста у всьому світі. І Cupra, і ФК “Барселона” мають на меті підтримати молодих талантів і розвивати інновації.

SEAT, Cupra та ФК Барселона зосереджуватимуться на розробці проекту мікромобільності та міської електромобільності навколо Камп Ноу. Споруди футбольного стадіону будуть служити випробувальною лабораторією для проектів мобільності в Барселоні.

Альянс також означає, що бренд Cupra стане більш помітним на та довкола самого стадіону.

Під час матчів Барси на Камп Ноу глядачі бачитимуть рекламу Cupra на VIP Box.

На стадіоні, також, буде створена тимчасова зона Cupra для вболівальників. Подальші деталі співпраці та заплановані проекти будуть розкриті найближчим часом.

ФК Барселона була заснована 120 років тому (у 1899 році). Клуб має понад 145 000 членів і може похвалитися найбільшими успіхами в Європі за останні кілька років. З сезону 2004/05 “Барселона” виграла дев’ять титулів Іспанії та чотири рази вигравала Лігу чемпіонів. Загалом він є 26-разовим чемпіоном країни і має п’ять перемог у Лізі чемпіонів.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Продаж гібридної Toyota Tj Cruiser стартують в 2020 році

В минуле

Також буде цікаво