Toyota Tj Cruiser
0

Концепт Toyota Tj Cruiser, презентований ​​в 2017 році на ярмарку в Токіо, має шанс вступити у виробництво в наступному році. Функціональне поєднання фургон-позашляховик – це втілення сміливої ідеї універсального автомобіля для активних людей.

Як повідомляється, незвичайний автомобіль Toyota дебютує в салонах японських дилерів вже в жовтні 2020 року, через три роки після прем’єри концептуальної моделі на автосалоні в Токіо 2017.

Якщо глянути на Tj Cruiser збоку – це поєднання мікроавтобуса та позашляховика. Літера T в назві означає “toolbox”, тобто поштовий сервіс, а “j” – це ініціал від “joy” (радість).

Toyota Tj Cruiser

Toyota Tj Cruiser

Дизайн Tj Cruiser підкреслює практичність автомобіля. Складені пасажирські сидіння утворюють рівну підлогу. Всередині авто можуть вміститися предмети довжиною до 3 м, наприклад, велосипеди. На спинці сидінь та бічних стінках є точки для кріпильних мотузок. Розсувні бічні двері, передбачені в концептуальній моделі, забезпечують великі отвори, полегшуючи завантаження великого багажу. Подушку сидіння безпосередньо за сидінням водія можна підняти, щоб звільнити місце на підлозі.

Чотиримісний автомобіль має довжину 4300 мм, ширину 1775 мм, висоту 1620 мм та колісну базу 2750 мм. Капот, дах і крила виготовлені з стійких до подряпин матеріалів.

Toyota Tj Cruiser

Toyota Tj Cruiser

Нова версія Toyota буде дещо коротшою та вищою, ніж кросовер Toyota C-HR.

Можливо, розсувні двері концептуальної версії будуть замінені традиційними. Tj Cruiser пропонується з двома-трьома рядами місць. В обох випадках їх можна скласти, щоб отримати рівну підлогу.

Згідно з неофіційними повідомленнями, які до того ж збігаються з деклараціями Toyota 3 річної жавності, у покупців японської марки з’явиться на вибір 2-літровий бензиновий двигун, з приводом на передню вісь або на всі колеса, або гібридна система 4-го покоління з двигуном 1,8, що стоіть у Toyota C-HR, Prius та новій Corolla, пропонованого лише з приводом 4×4.

Автомобіль базувався на модульній платформі TNGA, яка систематично переходить на інші моделі Toyota, такі як Camry, Corolla, RAV4, Prius, Avalon або Toyota C-HR.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Opel Corsa GT – класика у Франкфурті

В минуле

Cupra запартнерилась з легендарним ФК “Барселона”

В майбутнє

Також буде цікаво