Електросамокат Fiat 500
0

Мода на електричні самокати, переросла у бум на купівлю таких транспортних засобів. Цю тенденцію відчули виробники автомобілів і самих самокатів.

Fiat, Seat, Audi, Kawasaki, BMW та Kia більше не асоціюються тільки з автомобільною промисловістю.

Гіганти на хвилі динамічно зростаючої популярності електричних гаджетів вирішили інвестувати в цей сегмент і запропонувати власну транспортну техніку (так званий UTO) під своїм брендом.

Такі засоби, з логотипом Seat та Fiat, нещодавно з’явились в продажу на європейському ринку. Як пояснюють експерти, це є наслідком того, що зростає цікавість і до послуги прокату електричних самокатів, і до повного володіння гаджетом.

В останні місяці самокати були однією з найбільш затребуваних категорій в інтернет-магазинах, що спеціалізуються на продажу електроніки.

Razor Power Core E100S with Seat Red

Razor Power Core E100S with Seat Red

Залежно від моделі та марки, електронний скутер можна придбати – навіть у гіпермаркетіах – за ціною від 8500 гривень. Наприклад, електросамокат Fiat 500-F85 вартує 11348, а електросамокат Razor Power Core E100S with Seat Red – 8499 грн.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Які двигуни зробили Toyota Supra легендарною?

В минуле

Також буде цікаво