BMW Z4
0

Euro NCAP – незалежна організація, що перевіряє рівень безпеки нових автомобілів, які дебютують на ринках Старого континенту, опублікувала результати наступних краш-тестів.

Цього разу сім автомобілів зазнали аварій у контрольованих умовах. Серед них були нові: Audi A1, BMW Z4, Ford Focus, Mercedes CLA, Mercedes EQC, SsangYong Korando та Skoda Kamiq. Нижче, пропонуємо знайомитись із результатами тестів.

Найголовніше – на цей раз без жодної, навіть найменшої невідповідності. Усі перевірені автівки отримали максимальний загальний рейтинг – п’ять зірок. Це досить важливо, тим більше, що всі транспортні засоби були випробувані у стандартній модифікації, тобто без додаткових систем безпеки.

У категорії захисту дорослих пасажирів BMW Z4 отримав найвищий бал серед перевірених моделей – 97 відсотків.

Це чудовий показник, тим більше, що ми маємо справу з кабріолетом, у якого зазвичай виникають великі проблеми з деформацією кузова автомобіля.

По 96 балів у цій категорії отримали: Ford Focus, Mercedes CLA, Mercedes EQC та Skoda Kamiq. Новий Audi A1 набрав лише на один бал менше. Найгірші показники у SsangYong Korando. Проте, отримані ним 88 балів також вартують, щоб звернути на нього увагу при виборі нового автомобіля.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Bugatti Chiron встановив світовий рекорд швидкості

В минуле

Також буде цікаво