Bugatti Chiron
0

Bugatti Chiron встановив новий рекорд швидкості для “цивільних” автомобілів з поршневим двигуном. Модифікований автомобіль розігнався до запаморочливої ​​швидкості – 490.484 км/год!

Bugatti – перший виробник автомобілів, якому вдалося подолати магічну межу в 300 миль/год. На практиці – автомобіль розігнався рівно до 304,773 миль/год!

Спроба встановити новий рекорд відбулася у вересні 2019 року на німецькій трасі Ehra Lessien. Це одна з небагатьох споруд такого типу у світі, яка може похвалитися прямим відрізком дороги розміром понад 9 км. Тест-водій Bugatti Енді Уоллес сів за кермо спеціально підготовленої автівки.

Компанія не розголошує, яких модифікацій зазнав автомобіль. Відомо лише, що кузов – можливо для покращення тиску – був розширений на 25 см. Секрет – рівень виходу потужності від 8,0-літрового бензинового двигуна W16. Нагадуємо, що в “серійному” Bugatti Chiron він генерує аж 1500 к.с. і 1600 Нм. Стандартний автомобіль розганяється до 300 км/год за 13,6 секунди.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Volkswagen ID.3 отримав 30 тисяч попередніх замовлень

В минуле

Також буде цікаво