Volkswagen ID.3
0

Volkswagen вже зібрав понад 30 000 бронювань на модель ID.3, яка буде офіційно представлена у франкфуртському салоні.

Більшість заявок надходять від жителів Німеччини, Норвегії, Нідерландів, Швеції та Великобританії. Понад 100 000 шанувальників цієї моделі замовили бюлетень, в якому Volkswagen регулярно звітує про нові електромобілі з родини ID та з питань, пов’язаних з електричною мобільністю.

ID.3 починає нову еру в історії Volkswagen. 

Це перша модель у всій родині автомобілів, оснащених виключно електричним приводом, завдяки чому марка Volkswagen має намір зробити електромобілі привабливими та доступними. Ціна серійного ID.3 з найменшою ємністю батареї (що пропонує пробіг до 330 км) становитиме близько 33000 доларів.

ID.3 1-й має дальність до 420 км (згідно стандарту WLTP). Для тих, хто скористається можливістю зарезервувати пріоритетне право купівлі ID.3 з обмеженої серії, Volkswagen надає безкоштовне електропостачання автомобіля електроенергією до максимум 2000 кВт·год на всіх станціях загального користування, що дозволяють використовувати програми Volkswagen WeCharge, включаючи станції, що працюють в європейській мережі IONITY.

Стенд Volkswagen на цьогорічній виставці IAA у Франкфурті відзначений моделлю ID.3 та електромобільністю.

Відвідувачі також зможуть побачити, як виглядатимуть наступні моделі сімейства ID після прем’єри ID.3. Volkswagen, зразки продукції якого традиційно розміщені у залі 3 Франкфуртської виставки, представить абсолютно нове стендове розташування, що відображатиме новий образ та логотип марки. Там також відбудеться світова прем’єра. ID.3 – першого автомобіля, який отримає новий логотип Volkswagen.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

На ринку США лідирують Lexus, BMW та Mercedes

В минуле

Також буде цікаво