Lexus UX
0

Американська філія Lexus має підстави для радості. Вересень був другим місяцем поспіль, коли продажі японського бренду в США були вищими, ніж результати сильних європейських конкурентів – BMW та Mercedes.

У серпні та вересні Lexus зафіксував більш високі продажі в США, ніж BMW та Mercedes.

У другий місяць продажі японського бренду зросли на 4,6% до майже 30 000 автомобілів і становили на 4,4 тисяч одиниць більше, ніж у випадку BMW i, більш ніж на 5,1 тис. більше в порівнянні з результатами Mercedes – згідно з даними Bloomberg.com. Якщо ця тенденція продовжиться, Lexus може перевершити німецькі бренди і в річній перспективі.

Продажі автівок японського концерну з початку року становлять понад 190 тисяч легкових автомобілів, більше 197 000 – Mercedes та, майже, 205 тисяч у BMW.

Зростаючі результати продажів Lexus в основному пояснюються новою моделлю UX. Останній випуск седана ES, який дебютував наприкінці минулого року, також дуже популярний. Ця модель Lexus отримала найновіший гібридний привід та новий дизайн, а також розгалужену систему безпеки. Нагадаємо, що Lexus UX та ES дуже популярні в Європі.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нова розробка Toyota на базі Yaris дивує

В минуле

Також буде цікаво