Платформа GA-B
0

У 2014 році дебютувала перша з серії нових модульних платформ Toyota під назвою TNGA. Представлена ​​на той час платформа GA-C стала основою для компактних транспортних засобів: нових Prius, Corolla та Toyota C-HR.

Наступним кроком стало впровадження плати GA-K, створеної відповідно до рішень проекту TNGA, на основі якої були створені нові покоління флагманів Toyota Camry та RAV4.

Зараз Toyota впроваджує технологію TNGA на менших автомобілях, оголошуючи про дебют платформи GA-B.

Нова платформа GA-B була розроблена для максимізації внутрішнього простору. Архітектура TNGA розміщує компоненти, невидимі для користувачів, таким чином, щоб спростити дизайн автомобіля в найважливіших аспектах. Як результат, дизайнери мають більше свободи у наданні моделям на базі платформи GA-B виразного вигляду. Моделі, що базуються на ньому, повинні виділятися – тут цитата – “силует, міцно поставлений на дорозі”. Це означає, що автомобілі матимуть широку колісну базу та короткі навіси.

Платформа GA-B

Платформа GA-B

Нова платформа GA-B була побудована в модульній системі, яка дозволяє легко диференціювати колісну базу та висоту автомобіля. Завдяки цьому, на ньому можна буде базувати машини різних розмірів та типів кузова.

Передові технології з’єднання підвищують жорсткість кузова, зменшуючи вагу та виробничі витрати. Передня підвіска на базі MacPherson використовує амортизатори низького тертя та різного виду пружини. Ззаду можна використовувати торсіонну балку або або багатогранну підвіску залежно від типу та характеру автомобіля.

Першим із нових транспортних засобів, побудованих на платформі GA-B, ймовірно, стане третє покоління Toyota Yaris, яке, як очікується, потрапить у салони наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Volkswagen та Northvolt спільно створюватимуть батареї

В минуле

На ринку США лідирують Lexus, BMW та Mercedes

В майбутнє

Також буде цікаво