Opel Corsa-e
0

Очільник компанії Opel Майкл Лошшеллер оголосив про електричний наступ у сегменті легких комерційних автомобілів.

Надалі електропривід отримають не лише пасажирські моделі, а й легкі комерційні транспортні засоби. Директор Лошшеллер сказав: “Opel буде постійно життєздатним, глобальним та електричним. До 2024 року всі моделі Opel будуть доступні в електрифікованій версії. Електричні автомобілі будуть особливо важливі в сфері доставки продукції у міських районах, де їх використовуватимуть, наприклад, компанії, що надають транспортні послуги. Тому я радий повідомити, що Combo Life, Combo Cargo та Zafira Life будуть електрифіковані вже в 2021 році. Електрична версія Vivaro з’явиться наступного року”.

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life

Зокрема, Opel Zafira Life відіграє ключову роль у подальшому розвитку електричної мобільності. Майкл Лошшеллер оголосив: “Опель має багаторічний досвід розробки технології паливних елементів, тому команда з Рюссельсхайма була призначена Group PSA глобальним центром компетентності для водневих та паливних елементів. Перше покоління Zafira вже використовувалося як технологічна платформа для приводів HydroGen з того часу ми продовжуємо цю традицію: Zafira Life стане першою моделлю Opel із системою приводу на паливних елементах нового покоління”.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Volkswagen змінює емблему та готується до електрифікації

В минуле

Почалося виробництво Porsche Taycan

В майбутнє

Також буде цікаво