General Motors
0

Понад 49 тисяч співробітники компанії General Motors у США розпочали страйк у понеділок вранці, передає Associated Press. Переговори між представниками компаній та профспілковими діячами провалювалися вже і раніше.

У дев’яти штатах через страйк не працюють 33 фабрики та 22 склади запасних частин.

Не зрозуміло, як довго триватиме протест. За даними Об’єднаної Асоціації Робітників Автомобілів (UAW), члени якої беруть участь у страйку, під час переговорів, які тривали протягом місяців, GM не зробила жодних суттєвих пропозицій для працівників. Керівництво GM, у свою чергу, стверджує, що, все ж таки, робило конкретні пропозиції, включаючи оголошення про підвищення зарплати та інвестиції у фабрики.

По всій території США страйкують 33 заводи GM

По всій території США страйкують 33 заводи GM

Слід підкреслити, що це перший загальнодержавний страйк цієї профспілки після дводенного страйку 2007 року.

Заступник головного переговорника Об’єднаної Асоціації Робітників Автомобілів Террі Діттес заявив, що страйк є крайнім заходом, але він необхідний, оскільки обидві сторони далекі від згоди в переговорах щодо нового чотирирічного колективного договору.

“Ми захищаємо справедливу заробітну плату. Ми захищаємо якісну медичну допомогу за доступною ціною, ми захищаємо свою частину прибутку”, – сказав він.

У свою чергу, GM зазначає, що запропонував працівникам збільшення заробітної плати та інвестиції на американські фабрики на суму 7 млрд. доларів США, що призведе до появи 5400 нових робочих місць. Деякі з них будуть заповнені нинішніми працівниками. 

Компанія стверджує, що вона також запропонувала працівникам більшу частку в прибутках і що вона пропонує деякі найкращі медичні послуги в країні.

Переговори мають відновитись у понеділок 7 жовтня о 10 ранку.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Toyota Land Cruiser – продано вже 10 мільйонів одиниць

В минуле

Honda всерйоз фокусується на електрифікації

В майбутнє

Також буде цікаво