Toyota Land Cruiser
0

Компанія Toyota оголосила, що загальний обсяг продажів усіх серій Land Cruiser перевищив 10 мільйонів автомобілів. Ювілейний 10-мільйонний примірник вийшов із салону марки 31 серпня 2019 року.

Land Cruiser – автомобіль, який найдовше присутній у пропозиції Toyota. Дебютував він 1 серпня 1951 року під назвою Toyota BJ.

Його виробництво триває безперервно 68 років.

Спочатку Land Cruiser був доступний лише в Японії. Експорт його розпочався з 20-ї серії, виведеної на ринок у листопаді 1955 році, через чотири роки після прем’єри першого покоління. Відтоді Toyota послідовно розробляє наступні серії, орієнтуючись на максимально можливе задоволення потреб клієнтів, без шкоди для надійності, довговічності та керованості на важко проїзних дорогах. Це робить Land Cruiser вірним клієнтам та шанувальникам у всьому світі.

Спочатку Toyota експортувала менше 100 одиниць Land Cruiser на рік. У 1965 році, через 10 років після початку продажів за межами Японії, ця кількість зросла до 10 000 автомобілів на рік. В даний час Land Cruiser продається приблизно в 170 країнах та регіонах, а його щорічні світові продажі досягають 400 000 автомобілів.

Toyota BJ

Toyota BJ

Land Cruiser зробив величезний внесок у закріплення репутації Toyota у всьому світі як бренд, який може похвалитися винятковою якістю та надійністю. Це було фундаментом, на якому вага Toyota могла вирости на багатьох ринках.

Завдяки надзвичайній міцності та стійкості до суворих умов, серія Land Cruiser 40 досі використовується у багатьох місцях світу, а деяким екземплярам – понад 50 років.

В Африці, наприклад, ці автівки використовують для надання гуманітарної допомоги. У Бурунді дітей із малярією доставляють до лікарень саме цими автомобілями. В Уганді, завдяки Land Cruiser, мешканці табору біженців можуть потрапити до поліклінік за медичною допомогою.

В Австралії цю модель легко застосовують у шахтах цинку та міді на глибині 1600 м під землею. Це також улюблений автомобіль фермерів, який доглядав табуни великої рогатої худоби на величезних пасовищах площею 8000 квадратних км. У Коста-Ріці, Центральній Америці, наземні крейсери використовують для збирання моркви на висоті 3500 м над рівнем моря, на схилах настільки крутих, що люди навряд чи можуть собі їх дозволити.

10 мільйонів автомобілів, проданих за 68 років, експлуатуються на всіх видах доріг, що сприяє розвитку інших моделей Toyota. Щоб продовжувати задовольняти потреби клієнтів, які вибирають Toyota Land Cruisers, наступні покоління будуть розроблені з ідеєю, що ця модель працюватиме в кожному куточку Землі.

 

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Що буде далі з BMW i3?

В минуле

У General Motors величезні проблеми на заводах і складах

В майбутнє

Також буде цікаво