BMW i3
0

BMW не має чітких планів щодо наступного покоління i3. Перекладаючи з “дипломатичної” – модель, мабуть, не матиме наступника.

BMW i3 був створений у той час, коли електромобілі мали виділятися. Сьогодні ситуація змінилась

BMW i3 був створений у той час, коли електромобілі мали виділятися. Сьогодні ситуація змінилась

Мюнхенський виробник хоче зосередитись на електрифікації моделей “mainstream”. Відсутність планів щодо наступника i3 підтвердив у Financial Times Пітер Нота – керівник відділу продажів німецького бренду.

Сьогодні дизайнери BMW, в основному, зайняті роботою над системами з електроприводом та адаптуванням їх до платформ популярних моделей. Тим часом кар’єра i3 наближається до кінця. Сьомий рік пройшов з моменту дебюту автомобіля, який був першим виробничим електромобілем баварської марки.

Нагадуємо, що амбітний план електрифікації BMW передбачає, що до 2023 року у прейскурантах буде як мінімум 13 електричних моделей. 

Поки не відомо, коли BMW вирішить остаточно припинити випуск i3. Можна очікувати, що автомобіль залишиться в пропозиції ще 2-3 роки. Цей час потрібен фабриці в Лейпцигу, щоб підготуватися до виробництва іншої моделі. Поки що, понад 157 тисяч BMW i3 зійшли з конвеєра – починаючи з дебюту моделі в 2013 році.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Серйозні звинувачення проти керівництва Volkswagen

В минуле

Toyota Land Cruiser – продано вже 10 мільйонів одиниць

В майбутнє

Також буде цікаво