Toyota GT86 та Subaru BRZ - випускаються на фабриці Gunma в Японії.
0

Toyota та Subaru підписали нову угоду про співпрацю, яка зміцнить їхнє партнерство. Toyota збільшує свій пакет акцій у корпорації Subaru до 20%.

Починаючи з ділового співробітництва в 2005 році, дві компанії випускають різні моделі один для одного і спільно розробляють спортивні купе-близнюки Toyota GT86 та Subaru BRZ.

У червні цього року партнери оголосили, що спільно спроектують платформу для електричних автомобілів на базі батареї (BEV), а потім побудують на її основі автомобіль із електричними приводними системами Subaru AWD та Toyota.

У рамках співпраці, Toyota та Subaru, також, спільно розроблять нові моделі 4×4 та Toyota GT86 нового покоління та Subaru BRZ. Крім того, Subaru презентує привід Toyota Hybrid System до своїх наступних моделей після адаптації на позашляховику Crosstrek Hybrid, пропонованого на американському ринку. При цьому обидва виробники розвиватимуть співпрацю в галузі безпілотного управління та зв’язку автосистем з мережею інтернет.

Toyota збільшує свою частку в Subaru з 16,83% до 20%, отримуючи право голосу на 20%. Таким чином, Subaru стає дочірньою компанією Toyota Motor Corpotation. У той же час Subaru придбає акції Toyota однакової вартості (до 80 мільярдів єн).

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Японські автомобільні бренди виграють у США

В минуле

Справедливе розмитнення – норма, чи небачена розкіш?

В майбутнє

Також буде цікаво