Toyota-conweer
0

За даними щорічного Американського Індексу Задоволеності Клієнтів, власники японських автомобілів мають досить підстав, щоб бути задоволеними. Найбільшого ступеня досягли власники Lexus, але серед популярних автомобілів панують й інші виробники.

Лексус – беззаперечний лідер

Lexus посів перше місце в категорії виробників розкішних автомобілів. Японський бренд набрав 84 бали і вдвічі випереджав Mercedes, а на дві третини – Audi. Для Lexus це була п’ята поспіль перемога в американському Індексі задоволеності клієнтів, а також одна з багатьох нагород, яку бренд отримав цього року. В останні місяці Lexus зарекомендував себе як виробник, автомобілі якого втрачають свою цінність надзвичайно повільно, а також його називають розкішною маркою з найвідданішими клієнтами.

На британському ринку Lexus був визнаний найкращим брендом преміум-класу, а також виробником, який вселяє найбільшу довіру.

Всього в опитування задоволеності клієнтів було включено кілька марок. BMW, Infiniti, Lincoln, Volvo, Cadillac. На останьому місці Acura, що належить Honda. Acura та Volvo – виробники, які зафіксували найбільший збиток порівняно з минулорічним рейтингом – 4%. Infiniti може похвалитися найбільшим збільшенням на 5%.

Honda, Subaru та Toyota лідирують

У категорії популярних виробників автомобілів на перший план вийшли також японські марки. Субару та Хонда посіли перше місце з оцінкою 82 бали, за ним слідує Toyota, набравши 81. Бренди з Японії задовольняють своїх клієнтів вище середнього ринку, який цього року склав 79 балів.

Серед популярних виробників четверте та п’яте місця посіли відповідно американський Chevrolet та Ram, а наступні місця у першій десятці забронювали Buick, Hyundai, GMC, Fiat та Ford. Загалом, щорічний американський індекс задоволеності клієнтів, який включає всі випробувані бренди, перше місце посів, той самий, Lexus. Опитування ґрунтувалось на думках понад 4,8 тисячі власників автомобілів, зібраних з серпня 2018 року по липень 2019 року.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Електричний Volvo XC40 наближається

В минуле

Toyota частково поглинає Subaru

В майбутнє

Також буде цікаво