Volvo XC40
0

Компанія Volvo оприлюднила додаткову інформацію про свою першу повністю електричну модель, тобто XC40 на батареї.

Шведи підкреслюють, що перехід на електропривід – це найбільша зміна в історії автомобілів – вперше машини будуть рухатися без двигуна внутрішнього згоряння. Це дозволить відмовитися від багатьох елементів, які раніше були необхідними – наприклад, немає вихлопної труби або всієї вихлопної системи, а передня решітка перестала діяти як елемент, що пропускає охолоджуюче повітря в моторний відсік.

Отже, в електричному XC40 решітка пофарбована у колір кузова та закрита, вона також служить носієм для датчиків систем безпеки ADAS (Advanced Driving Assistance Systems).

Автомобіль буде доступний в одному з восьми кольорів кузова, крім того можна буде комбінувати їх з чорним дахом. Всередині ви знайдете нову систему розваг, розроблену для електромобілів.

Volvo XC40 Electric

Volvo XC40 Electric

Акумулятор XC40 буде побудований на новій модульній плиті підлоги CMA, створеній для електромобілів. Завдяки цьому батарею вбудували в підлогу, що дозволило зберегти розміри салону. Оскільки електричний двигун менший за двигун внутрішнього згоряння менший і менше обладнання, в моторному відсіку зроблено додаткове 30-літрове місце для зберігання вантажу.

Volvo XC40 Electric1

Електричний Volvo XC40 офіційно дебютує 16 жовтня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Китайці почали будувати фабрику для літаючих автомобілів

В минуле

Японські автомобільні бренди виграють у США

В майбутнє

Також буде цікаво