Mitsubishi MI-TECH CONCEPT
0

Mitsubishi представить світові два концептуальних автомобілі. Прем’єра відбудеться в Токіо: модель MI-TECH CONCEPT – невеликий позашляховик, оснащений чотирма електродвигунами та модель Super K-Wagon – представник міського сегменту автомобілів K.

Токійський автосалон буде відкритий для публіки з 24 жовтня по 4 листопада, а дві концептуальні машини будуть представлені на Tokyo Big Sight.

На стенді Mitsubishi з’являться й інші транспортні засоби. Engelberg Tourer – середнього розміру позашляховик, що використовує електричний мотор. Автівка була представлена на Міжнародному автосалоні в Женеві в березні 2019 року, відзначатиме тепер свій дебют в Японії. Серед електричних гібридів, що заряджаються від розетки Outlander PHEV, також будуть демонструватися: кроссовер Eclipse Cross; мінівен Delica D та міський K-car eK Cross й інші моделі з сегменту K, що продаються в Японії.

MI TECH CONCEPT – це концептуальна модель електричного позашляховика, який забезпечує незрівнянне задоволення від водіння та впевненість у русі по будь-якій місцевості та погодних умовах.

Новий, менший і легший гібридний силовий агрегат (PHEV), система повнопривідних електроприводів на чотири колеса та вдосконалені системи допомоги водієві та активна безпека є сутністю концепції цього невеликого електричного позашляховика.

Автомобіль має пакет живлення PHEV, оптимізований для його ваги та компактних розмірів. Замість бензинового двигуна застосовано бензиновий турбонаддув. Завдяки цьому водій може користуватися режимом водіння без викидів та серійними гібридними режимами, а також насолоджуватися плавним збільшенням потужності, характерним для транспортних засобів, оснащених електродвигунами.

MI-TECH CONCEPT приводить в рух 4-моторну систему 4WD під назвою Quad Motor з активною системою управління AYC, яка використовує два двигуни для передньої та задньої осі. Це дозволяє передавати оптимальний крутний момент на всі чотири колеса та дає водієві впевненість у керуванні автомобілем, як під час щоденної їзди по місту, так і при русі по пересічній місцевості.

Концептуальний інтерфейс MI-TECH (HMI) відображає багато інформації на лобове скло у вигляді голограм доповненої реальності, що  отримують вдосконаленими оптичними системами. Система допомоги водію MI-PILOT не обмежується попередженням про небезпеку, але також може корегувати роботу рульової та гальмівної систем. Крім того, системи активної безпеки підтримують водія, щоб уникнути зіткнень або, коли це неминуче, обмежити наслідки. Усі ці системи працюють разом, щоб забезпечити спокійну, безпечну та приємну їзду.

Відвідувачі стенду MMC зможуть оглянути, з допомогою віртуальної реальності, концепт-кар з різних ракурсів та з різних відстаней. Стереоскопічні проекції моделі MI-TECH CONCEPT можна обертати, збільшувати або зменшувати та переглядати у вибраних декораціях. Крім того, ви зможете скористатися можливістю спостерігати відображені пейзажі з віртуального салону автомобіля; глядачі – у створених планах віртуальної реальності – зможуть пересуватися автомобілем, зазирнути всередину або оглянути транспортний засіб з середини.

Друга новинка – концепт Super Hight K-Wagon.

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept

Як представник японських автомобілів сегменту К, Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept пропонує просторий салон, забезпечуючи при цьому продуктивність та функціональність, яких вимагають власники від своїх транспортних засобів.

Цей концептуальний автомобіль забезпечує спритність та високу продуктивність, не обмежуючи життєву площу водія і пасажирів. Він також забезпечує захист та безпеку для всіх пасажирів, завдяки пакету MI-PILOT, який підтримує водія під час руху по трасі: система утримання смуги руху, протидія впливу лобових зіткнень, пом’якшення наслідків ненавмисного натискання педалі газу та інші вдосконалені функції активної безпеки, завдяки чому вона класифікується як так званий SAPO CAR S (автомобіль підтримки безпеки класу S) у широкій класифікації транспортних засобів, прийнятої урядом Японії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Незвичайні можливості коботів Ford

В минуле

Китайці почали будувати фабрику для літаючих автомобілів

В майбутнє

Також буде цікаво