Виробництво Opel Insignia в Расселсхаймі
0

Opel скорочує робочий час на своєму заводі в Руссельхаймі. Це реакція керівництва компанії на зменшення попиту. Таке рішення передбачає затягування пояса і спрямоване на захист робочих місць.

Починаючи з жовтня, більшість працівників, зайнятих в Руссельхаймі, будуть працювати менше годин, ніж зазвичай, протягом наступних шести місяців.

Реалізована процедура відома в Німеччині під назвою “Kurzarbeit”. 

Вона може бути активована в особливих випадках (наприклад, поганий фінансовий стан підприємства) і означає, що різниця у розмірі оплати праці робітників, що виникає внаслідок скорочення кількості відпрацьованих годин, покривається урядом Німеччини. Це своєрідні субсидії призначені для захисту робочих місць.

Завод Opel в Руссельхаймі переживає важкі часи. Фабрика виробляє, серед іншого флагманські Insignia. Нажаль, європейські покупці все частіше обертаються спиною до класичних седанів, і сегмент D різко падає. Що стосується самої Insignia, то можна, також, говорити про реальний спад у продажах. У першій половині минулого року кількість проданих автівок сягнула майже 41 000. Для порівняння, з 1 січня по кінець червня 2019 року концерн Opel продав 27,7 тисячі Insignia.

Кращі часи можуть настати у 2021 році, коли виробництво наступного покоління Opel Astra буде запущено в Расселсхаймі.

Поки що Глівіце відігравав першу скрипку у виробництві компактного Opel. У червні було офіційно оголошено, що в рамках реструктуризації (результат поглинання Opel на PSA) виробництво Astra буде перенесено до Німеччини. З 2021 року польський завод повинен випускати нові мікроавтобуси для PSA.

Ситуація німецької фабрики ще більше ускладнюється тим, що нещодавно завершені продажі виробництва Zafira C, виробленого в Руссельхаймі. Тому в середині року компанія оголосила, що 600 робітників втратять роботу на фабриці. В даний час французький Citroen Jumpy продається під назвою Zafira Life.

Дані німецької асоціації автомобільної промисловості VDA показали, що з 1 січня по кінець серпня кількість легкових автомобілів, зменшилася на цілих 11 відсотків. Це ставить німецьких виробників у дуже складну ситуацію, тим більше, що останнім часом їм довелося збільшити витрати на розвиток (електрифікація та технології автономного водіння).

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Моделі Kia отримають оновлення вже восени 2019 року – фотографії

В минуле

До прем’єри нової Skoda залишилось менше місяця

В майбутнє

Також буде цікаво