Volkswagen up
0
Volkswagen up (автомобіль прийшов на заміну Volkswagen Fox) значно обмежив модельний ряд. На даний момент ще можемо купити автомобілі з двигунами 60, 75, 90 та 115 к.с. у дилерах німецької марки, але це триватиме недовго.

Volkswagen up дотепер пропонували з двигунами потужністю 1,0 з 60 чи 90 к.с., або 115 TSI (GTI). Крім того, двигун потужністю 75 к.с. можна було замовити з автоматичною коробкою передач.

Проте, це вже в минулому. Виробництво майже всіх версій завершено. Можна купити лише автомобілі, які фізично розташовані у дилерських центрах. Розмістити замовлення на нові машини не вийде. Виняток – версія 1.0 з 60 к.с., яка єдина у виробництві.

Volkswagen up ще буде доступний у 3- та 5-дверних версіях. Асортимент обладнання у версії MY 2020 також скоротився. Зникли GTI, що, звичайно, має відношення до виведення двигуна потужністю 110 кінських сил.

Якщо хтось хоче придбати більш сильний апарат, йому доведеться вибрати електричну версію (Volkswagen E-up). Вона має двигун потужністю 83 к.с. і дальність пробігу на одному заряді батареї 130 км. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Volkswagen має нову ідею для Skoda

В минуле

Моделі Kia отримають оновлення вже восени 2019 року – фотографії

В майбутнє

Також буде цікаво