Renault Zoe
0

Електричний Renault Zoe був ретельно модернізований. Французький “електрокар” має більшу батарею потужністю 52 кВт/год та більш потужний двигун потужністю 135 к.с. Перший виїзд автомобіля запланований на півночі Сардинії, в околицях Ольвії.

Renault Zoe з’явився в салонах 7 років тому і одразу завоював велику кількість шанувальників. На кінець травня 2019 року було зареєстровано 150 000 автівок цієї моделі. “Зоя” стала європейським лідером у сегменті міських «електрокарів».

Ззовні оновлену модель можна відрізнити за зміненими фарами та бампером. Решітка і протитуманні фари мають хромовані рами. Розетка зарядки знаходиться під великим логотипом Renault.

Renault Zoe – абсолютно новий інтер’єр

Всередині зміни значно глибші – Zoe отримала нову інформаційну панель з 10-дюймовим екраном, на якій відображаються годинники та інші індикатори, та нову центральну панель з 9,3-дюймовим екраном. Система Renault Easy Link забезпечує інформація про наявність станції зарядки. Естетичні питання важко оцінювати, оскільки все доволі  суб’єктивно, але можна з упевненістю сказати, що інтер’єр нової Зої приємніший і витонченіший, ніж у попередниці.

Під час презентації фахівці Renault наголосили, що оббивка автомобіля (у версії Дзен) була виготовлена ​​з матеріалів, повністю перероблених. Пряжа, яка використовується для цього, виготовлена ​​з використаних ременів безпеки та ПЕТ-пластикових пляшок.

Розміри Zoe залишилися незмінними (довжина 4.084 мм, ширина 1730 мм, висота 1562 мм, колісна база 2588 мм), тому салон також не змінився. На передніх сидіннях є дивовижна кількість місця, навіть для високих людей. Видимість з водійського місця в усіх напрямках хороша, водій відчуває відстань під час маневрів.

Зміна, яка повинна викликати найбільшу цікавість у водіїв, – це новий акумулятор ємністю 52 кВт/год (у старій моделі він становив 40 кВт/год). Збільшена пропускна здатність дозволила розширити дальність автомобіля за одному заряді до 390 км. Це теоретичне значення, обчислене згідно протоколу WLTP – у цьому циклі покриття обчислюється наступним чином, припускаючи: 57 відсотків – міське водіння, 25% – приміська їзда, 18% – проїзд по шосе.

Під час презентації нового Zoe фахівці Renault підкреслили, що це електрична модель з найкоротшим часом зарядки в мережі громадських терміналів. Автівку можна заряджати як в розетках змінного струму (до 22 кВт/год), так і у терміналах швидкої зарядки до 50 кВт/год.

Renault Zoe – скільки часу потрібно для зарядки?

Це залежить від місця розташування та типу зарядного пристрою. Найдовше, коли ми використовуємо термінал типу Wallbox, наприклад, в домашньому гаражі та з мережею до 7 кВт. Заряджання акумулятора від нуля до 100% займе 9 годин і 25 хвилин. У цій системі найкраще заряджати акумулятор протягом ночі.

На загальнодоступних зарядних станціях потужністю до 11 кВт за 2 години можна зарядити авто, яке зможе проїхати відстань приблизно 125 км. Термінал потужністю 22 кВт дозволяє скоротити час зарядки у визначеному діапазоні до 1 години. Для довших подорожей найкраще використовувати зарядний пристрій постійного струму (DC) потужністю 50 кВт. Тоді ми досягнемо дальності в 125 км протягом 30 хвилин.

Renault Zoe – як за кермом?

Люди, які не мали можливості керувати електромобілем під час водіння Зої, будуть здивовані низьким рівнем шуму та відмінною динамікою. Версія з новим двигуном потужністю 135 к.с. розганяється до 100 км/год за 9,5 секунди, а розгін від 80 до 120 км/год займає 7,1 секунди. Максимальна швидкість обмежена 140 км/год.

Новий Renault Zoe має додатковий режим водіння (B-режим). Він дуже корисний в місті, що дозволяє максимально відновити електроенергію – водієві достатньо зняти ногу з педалі акселератора і відновне гальмування запуститься автоматично. У такому режимі водієві практично не потрібно використовувати гальмо.

Новий Renault оснащений багатьма асистентами, в тому числі система розпізнавання дорожніх знаків, адптивні дорожні ліхтарі, система керування дзеркалами заднього огляду, функція автоматичного утримування (гальмо працює після зняття ноги з педалі гальма), автоматична система допомоги при гальмуванні, система управління смугою руху, а також система допомоги при паркуванні.

В Renault Zoe можна використовувати додаток MY Renault – він дозволяє отримувати доступ до онлайн-додатків та послуг. Водій може дистанційно керувати автомобілем, наприклад перевірити стан батареї, програмувати зарядку вночі, запустити опалення або кондиціонування. Також є функція планування маршруту з маркуванням станції зарядки та можливістю розрахунку часу в дорозі.

Renault Zoe – технічні характеристики

Renault Zoe - технічні характеристики

Renault Zoe – технічні характеристики

Дальність поїздки у двох варіантах – 388 кілометрів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

9.3

Стали відомі найпопулярніші автівки в Європі

В минуле

Mercedes E 300de – гібрид з дизелем

В майбутнє

Також буде цікаво