Ford Fiesta
0

Фанати Volkswagen вже відраховують дні до прем’єри нового покоління Golf. Проте, покупців повністю влаштовує і авто, що дебютувало у 2012 році. Незважаючи на свій вік, автомобіль залишається штатним лідером європейського ринку.

Volkswagen Golf R

Volkswagen Golf R

Дані аналітичної компанії JATO Dynamic показують, що, незважаючи на спад продажів, компактний автомобіль з Вольфсбурга залишається найбільш продаваним новим автомобілем у Європі. У першій половині цього року майже 221 000 одиниць цієї моделі надійшли до європейських покупців. Це на 14% менше, ніж за аналогічний період минулого року, але результат, все ж таки, на 44 тисячі краще, ніж у випадку – класифікованого на 2-й позицію – Renault Clio (188 000 одиниць).

Остання сходинка подіуму в списку найбільш продаваних нових автомобілів на Старому континенті займає ще один продукт Volkswagen – Polo (147 тис., – 10 відсотків у річному обчисленні). Ford Focus нового покоління, також, користується значною популярністю. З результатом майже 128 тисяч. модель займає четверте місце за кількістю реєстрацій у Європі (+ 9% у річному обчисленні).

Ford Fiesta

Ford Fiesta

Модель Fiesta була класифікована на п’яту позицію, яка за перше півріччя отримала трохи більше 126 000 власників. Це на 1/5 менше, ніж за аналогічний період минулого року. Фієсту наздоганяють: №6. Peugeot 208 (майже 126 000 реєстрацій) та №7. Opel Corsa (123 000 реєстрацій). Обидві марки нещодавно побачили нові покоління, тож можна очікувати, що до кінця року обсяги продажів злетять. У десятку найпопулярніших нових автомобілів у Європі також входять: №8. Dacia Sandero (123 000 реєстрацій, + 7%), №9. Renault Captur (майже 122 000 реєстрацій) та №10. Skoda Octavia (121 000 реєстрацій)

Новий T-Roc має приємний інтер'єр та просторий салон

Новий T-Roc має приємний інтер’єр та просторий салон

Дилери Volkswagen та Mercedes можуть мати особливі причини для радості. 

Компактний T-Roc вже займає 16 місце в загальному рейтингу. Результат 114 тисяч проданих екземплярів свідчить про збільшення цікавості покупців на рекордний 61 відсоток. Очікуваний ефект, також, принесла зміна поколінь, нещодавно анонсований Mercedes A-Class. У першій половині цього року 101 000 покупців уже визначилися з цією моделлю, тобто, попит збільшився на цілий 41 відсоток.

Dacia Duster також користується все більшою популярністю (21 відсоток у розрахунку за рік). Наразі автомобіль посідає 13 місце в рейтингу найбільш часто придбаваних нових автомобілів у Європі (понад 117 500 реєстрацій).

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Hyundai ставить нові двигуни на Santa Fe і Tucson

В минуле

Новий Renault Zoe – дальність пробігу зросла до 390 км

В майбутнє

Також буде цікаво