Nissan Patrol
0

Nissan дебютує з оновленим Patrol у виняткові часи, коли конкуренти затримують прем’єри своїх наступників або, навіть, прощаються з легендами.

  • Ми не зможемо насолодитися оновленою моделлю в Європі. Авто, під капотом якого ми знайдемо таке, що розлютить будь-якого еколога – потужні V6 та V8, модернізувалось для Близького Сходу.
  • Починаючи з дебюту в 1951 році, Nissan продав загалом 1,9 мільйона одиниць (статистика також включала Patrol, відомий в Америці під назвою Armada).
  • Оновлена ​​модель – це різновид версії з кодовою назвою Y62, шосте покоління Nissan Patrol

Настав час оновити легенди із Японії. Коли Mitsubishi прощається з Pajero, а Toyota продовжує працювати над наступним поколінням Land Cruiser, компанія Nissan похвалилась прем’єрою нового Patrol. Нове не означає, однак, наступне покоління, а лише модернізація. Про продажі в ЄС ми можемо забути.

Patrol, безсумнівно, є однією з ікон Nissan і одним із найбільш поціновуваних автомобілів любителями позашляховиків (звичайно, перш за все, старші покоління, що побудовані на рамі).

Не можна забувати про ще одну групу цінних клієнтів – шейхів.

Patrol високо цінується особливо на Близькому Сході. Тож не дивно, що автомобіль був представлений Джоні Пайвою, віце-президентом Nissan, відповідальним за ринки Африки, Близького Сходу та Індії.

Під капотом ми знайдемо те, що робить будь-якого еколога шаленим – величезні V6 та V8, які, за словами Nissan, обіцяють бути найпотужнішими в сегменті. Базова версія Patrol ховає під капотом 4-літровий бензиновий двигун з 275 к.с. і 394 Нм крутного моменту. Також, пропонується на вибір і 5,6 л V8 (також бензиновий) з 400 к.с. і 560 Нм.

Що змінилося, крім зовнішності?

Nissan обіцяє покращені сидіння з стьобаною шкірою та додатково регульованою поперековою підтримкою, набагато кращою шумоізоляцією в салоні, більш ефективним кондиціонуванням повітря та інтелектуальною системою попередження про аварійне гальмування та зіткнення. Цікаво, чи буде в авто для Близького Сходу вбудована система виявлення пішоходів? Nissan може похвалитися двома дисплеями в консолі. Стане доступний ще один додаток, тобто Android Auto та CarPlay. Рух без смартфона буде не доступний.

Nissan Patrol

Продажі на Близькому Сході розпочнуться цього місяця. Цікаво, наскільки це покращить статистику легенди Nissan. З моменту дебюту в 1951 році Nissan продав загалом 1,9 мільйона одиниць (до статистики також включено відомий в Америці Patrol під назвою Armada). Чи досягнуть вони 2 мільйонів з оновленою версією? Ми можемо бути впевнені в одному, участь Європи в статистиці буде рівна майже нулю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Cupra Tavascan – новий електричний позашляховик

В минуле

Hyundai ставить нові двигуни на Santa Fe і Tucson

В майбутнє

Також буде цікаво