LY 650
0

Lexus, щойно, побудував розкішну яхту, але плани японської марки йдуть набагато далі. Або, скоріше – вище, адже, йдеться про створення літака.

Для Lexus, виробництва автомобілів стало недостатньо. Японська марка презентувала свою першу яхту, і, схоже, що на цьому вона не зупиниться. Слова президента концерну Toyota наводять на висновки, що в майбутньому з стін заводу “вийде” і літак.

На землі, морі та небі

Інформація про сміливі плани японського виробника пливуть до нас з американського міста Бока-Ратон, що розташоване поруч із Майамі. Саме там Lexus представив першим особам свою дебютну яхту LY 650.

В офіційній конференції взяв участь сам президент Toyota Motor Corporation Акіо Тойода. Президент сказав, що „Toyota на шляху до перетворення з автомобільної компанії в постачальника різних форм мобільності. Щоб посилити значення Lexus як бренда, ми хочемо бути присутніми на землі, морі та в повітряному просторі. Тому концепція власної яхти була нам дуже потрібна“.

На питання журналістів, чи означає це, що Lexus збирається створити власний літак, президент відповів коротко: “Слідкуйте, будь ласка, за тим, що ми будемо робити у цій сфері”.

Літаючі об’єкти від Toyota і Lexus

Обидві марки на сьогодні із задоволенням дивляться в небо. Кілька років тому Toyota інвестувала в проект літаючого автомобіля, і в даний час разом з японським космічним агентством JAXA працює над місячним всюдиходом.

Lexus, у свою чергу, має на своєму рахунку створення літаючих скейтбордів і проектування футуристичних космічних кораблів, які були у фільмах Валеріан і фісто тисячі рланет та Люди в чорному. Важко, звичайно, назвати це достатнім досвідім, який дозволяє побудувати справжній літак. Проте, чітко видно, що Lexus не боїться нових і нестандартних завдань. А ідея створення літака, здається, цілком реальною.

Розкішна яхта

Яхта LY 650 Lexus розроблена відповідно до мови дизайну L-finesse, відомої через автомобілі японської марки. В її зовнішності прослідковуються довгі горизонтальні лінії, а також чітко виділені смуги.

Lexus LY 650 має майже 20 метрів в довжину і шість метрів в ширину. На борту три спальні, шість спальних місць і три туалети. У виробництві LY 650 Lexus брала участь і американська компанія Marquis Yachts, яка вже багато років займається виробництвом яхт на замовлення. Її підхід поєднує в собі нові технології з точною ручною роботою досвідчених майстрів і, отже, ідеально підходить для філософії Lexus.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Витрата палива у гібридного Volkswagen Passat GTE 1,3 л. на 100 км

В минуле

У Porsche 911 поповнення: Carrera 4 та новий кабріолет

В майбутнє

Також буде цікаво