Volkswagen_akum
0

В німецькому Зальцгіттері концерн Volkswagen запустив пілотну лінію для виробництва серії літій-іонних батарей для електромобілів.

ключовий вузол

Виробництво здійснюється в так званих Центрах випробування (CoE), де 300 фахівців, розробляють, тестують і контролюють інноваційні способи виробництва акумуляторів. Volkswagen розробляє один з найбільш технічно важливих компонентів електричного автомобіля. Результат, надзвичайно важливий для подальшого використання в моделях концерну. Йдеться як про збільшення ємності акумуляторів, так і про скорочення використання в них рідкісної сировини, а також про переробку.

Виробництво акумуляторів контролює 300 фахівців

Виробництво акумуляторів контролюють 300 фахівців

Важливість цього підприємства для концерну, підкреслюють Члени Ради директорів VW. Вони наголошують, що вже розробляють і виробляють електронні пристрої, батареї, електродвигуни і системи зарядки та створюють технології утилізації. Створивши в рамках концерну відділ, присвячений акумуляторам для електромобілів, Томас Шмалл, член ради директорів концерну Volkswagen з компонентів сказав, що вони хочуть стати одним з провідних світових виробників комплектуючих для таких автомобілів.

Штефан Зоммер, Член Ради директорів групи Volkswagen з Постачання, додав: „Підключення розробки, тестування та пілотного виробництва акумуляторів в Зальцгіттері – це ще один важливий крок в рамках широкого наступу Volkswagen в сфері електромобілів. Зосередивши ці компетенції в одному місці, ми можемо самостійно проводити роботу по розробці батарей в якості ключового компонента електрифікації, ми можемо розробляти нові стандарти і швидко впроваджувати їх в серійне виробництво”.

Інвестиції в електромобіль

В розробку власного ноу-хау в області розробки і виробництва акумуляторних батарей Volkswagen інвестувала понад 100 мільйонів євро. До цього слід додати 900 мільйонів євро, які підуть на проекти в сфері технологій для батарей, що проводяться спільно зі шведською компанією Northvolt, що займається виробництвом цих компонентів.

У наступному році в Зальцгиттері почнеться будівництво акумуляторного заводу загальною потужністю 16 гігават-годин, тоді як рух виробництва передбачено на рубежі 2023/2024 років. У тому числі, Volkswagen відкрив нещодавно з компанією Northvolt спільне підприємство, в якому обидві компанії отримали по 50 відсотків акцій. В цьому окремому підприємстві передбачається створення 700 робочих місць. Також наступного року в Зальцгіттері буде запущена пілотна лінія для переробки акумуляторів.

Акумулятори - один із найважливіших компонентів електромобіля

Акумулятори – один із найважливіших компонентів електромобіля

Френк Блюм, директор Центра випробовувань в Зальцгіттері, заявив: „Запуск пілотної лінії – це важливий крок на шляху до будівництва величезного заводу в Зальцгіттері. За короткий час ми поглибимо наші знання про виробничі процеси. Це дуже важливо для того, щоб в майбутньому формувати розвиток в цій області, і забезпечити хороші фінансові результати, низьку вартість і високу якість. Отриманий досвід допоможе краще контролювати в майбутньому весь процес – від отримання сировини, через виробництво до утилізації літій-іонних акумуляторів”.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Range Rover Velar – потужний дизель зі своїми мінусами

В минуле

Витрата палива у гібридного Volkswagen Passat GTE 1,3 л. на 100 км

В майбутнє

Також буде цікаво