toyota_logo
0

Ці дві автівки відомого японського бренду мають зовсім невеликі розміри, що дозволяє паркуватися в обмеженому міському просторі. Маневреність дозволяє ефективно долати перевантажені вулиці.

Міські автомобілі не повинні бути нудними!

В безликості Aygo і Yaris дорікнути не вийде. Ключем до успіху є не тільки багате оснащення, а також привабливий дизайн кузова і цікаво оформлений інтер’єр. Саме в цей опис вписуються дві моделі Toyota.

Toyota Aygo і Yaris

Міські автомобілі вражають сучасним дизайном

Нова Toyota Yaris приковує погляди LED фарами, що підкреслюються її неординарними лініями. Однак, це не єдина перевага цих автівок. З нагоди двадцятої річниці, шанувальники моделі можуть розраховувати на реально приємний сюрприз. Інженери підготували ювілейну версію. Відрізняється вона золотим кольором кузова, на що натякає модель презентована в Парижі на автомобільній виставці. Круглий ювілей – це можливість зробити автомобілістам, які бажають відчути гострі відчуття від спортивних емоцій гідний подарунок. Тойотафанам стане доступним обмежений випуск версії GR SPORT.

Аналогічний сюрприз чекає любителів Toyota AYGO. Toyota пропонує користувачам модель лімітованої AYGO Selection x-cite Pure Orange. Вона привертає увагу водіїв яскравим кольором, що підкреслює новий дизайн моделі, крім того, тут присутні оновлені світлодіодні технології.

Затишний інтер’єр

Елементи з енергійним кольором роблять інтер'єр більш привабливим

Елементи з енергійним кольором роблять інтер’єр більш привабливим

Але це ще не кінець переваг нових версій відомих моделей. Адже, не тільки кузов придбав новий дизайн. В обох моделях можна знайти рішення, які задовольнять найвимогливіших. Тривимірний вигляд панелі приладів, спортивні крісла (в Yaris у версії GRMN) або червоно-помаранчева колірна гамма (в моделі AYGO Selection x-cite Pure Orange) загнтригує навіть скептиків.

Обидві моделі, незважаючи на невеликі розміри, пропонують надиво просторий інтер’єр. Додатковою перевагою моделі Yaris є велика кількість відділень, у які можна помістити всі необхідні дрібниці.

Безпека в міських джунглях

Сучасний водій звертає увагу на системи безпеки, що застосовуються в автомобілі

Сучасний водій звертає увагу на системи безпеки, що застосовуються в автомобілі

Хороша видимість – це не єдиний елемент, що підвищує безпеку. Камера заднього виду дозволяє легко маневрувати у вузьких вуличках або на парковці. Датчики паркування, встановлені як спереду, так і ззаду, також дозволять без проблем паркуватись в складних місцях. Сучасні системи Safety Sense значно піднімають рівень почуття безпеки на дорозі.

Міські автомобілі повинні плавно і спритно пересуватися по місту. Обидві моделі мають невеликий радіус розвороту (4,7 метра для моделі Aygo і 4,8 м. для моделі Yaris). Таке рішення, також, дозволяє ефективно маневрувати у вузьких вуличках та вуличних парковках.

Що ще?

Мультимедійні системи значно підвищують комфорт їзди

Мультимедійні системи значно підвищують комфорт їзди

Зовнішній вигляд і безпека – це не все що можуть запропонувати автомобілі Toyota. В автомобілях виробника є рішення, що використовують передові технології. Мультимедійна система Toyota x-touch в комплекті з навігацією x-nav (використана в Toyota Aygo) допоможе водію безпечно дістатися до кінцевої точки маршруту. Модель Yaris пропонує користувачам мультимедійну систему Toyota Touch 2 з можливістю установки української навігації.

Toyota Aygo – це один із найменших автомобілів виробника. Його філігранний розмір (менше 3,5 метра в довжину) робить його автомобілем, який ідеально підходить для пересування між будинком і роботою. У свою чергу, Toyota Yaris є єдиним маленьким гібридом. Цей екологічно чистий і економічний концепт задовольнить будь-якого міського водія.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Скоро автомобілі будемо купувати в інтернеті. Справді?

В минуле

Mercedes S-класу W126 вже 40 років. Як це було?

В майбутнє

Також буде цікаво