Audi-RS-Q3-Sportback10
0

Поряд із седанами та універсалами, Audi розробляє і позашляховики зі спортивним характером і характеристиками. До гами приєднуються ще дві пропозиції.

Audi RS Q3 і RS Q3 Sportback – це компактні позашляховики, які відрізняє не тільки п’ятициліндровий мотор, але і дуже хороші показники.

Audi RS Q3 і Audi RS Q3 Sportback – концепти із сучасним і сміливим дизайном. В очі кидається чорна решітка радіатора, нижні сплітери у формі бумерангів. У випадку RS Q3 Sportback вирізняється динамічно спадаюча лінія даху.

Audi-RS-Q3-Sportback

Audi-RS-Q3-Sportback

RS Q3 Sportback має висоту 1557 мм, що на 45 мм нижче, ніж RS Q3. Його відмітною особливістю є похила задня частина даху, як і в автомобілях з кузовом купе. Обидва позашляховика стандартно оснащені світлодіодними передніми фарами Matrix.

Ефективний привід

Під капот RS Q3 і RS Q3 Sportback потрапив цікавий двигун. П’ять циліндрів, 2,5 літра обсягу, 400 к. с. потужності. До цього додаємо 480 Нм максимального крутного моменту (максимальний крутний момент в діапазоні від 1950 до 5850 оборотів в хвилину) і привід на чотири колеса quattro. Такі дані звучать як рецепт успіху. Нові позашляховики під знаком чотирьох кілець прискорюються до сотні за 4,5 секунди. Максимальна швидкість обмежена 250 км/год, при бажанні ліміт можна підняти до 280 км/ч.

Двигун 2.5 TFSI має 50 см в довжину і на 26 кг легше, ніж в попередній моделі. Картер виготовлений з алюмінію, що дозволило заощадити 18 кг ваги. Гільзи циліндрів покриті плазмою. Основні підшипники колінчастого вала мають діаметр менший нашість міліметрів. Сам колінчастий вал порожнистий в середині, тому він легший на 1 кг. Алюмінієві поршні мають інтегровані канали для охолодження масла.

Спортивна підвіска

Стандартна Підвіска RS Q3, в порівнянні з Audi Q3 і Q3 Sportback нижча на 10 міліметрів. Прогресивна система рульового управління створена спеціально для автомобілів типу RS, забезпечує автомобілю добрий звя’зок дорогу, навіть на крутих поворотах.

Додатково як RS Q3 і RS Q3 Sportback доступні з підвіскою RS sport plus з адаптивним контролем демпфування. У цій опції електричним приводом клапан регулює потік масла до поршнів амортизаторів. Підвіска за декількох мілісекунд забезпечує оптимальну силу демпфірування для кожного з амортизаторів окремо.

Багате оснащення

Нова Audi RS Q3 і RS Q3 Sportback призначені як повноцінні моделі для комфортної їзди. У стандартній комплектації задній ряд сідушок може пересуватися в межах 15 см в RS Q3 і 13 см в RS Q3 Sportback. Його поділяють на три частини, а нахил спинки регулюється на сім градусів. Багажник має 530 літрів, а зі складеними спинками заднього сидіння 1525 літрів (Sportback: 1400 літрів).

Для нового Audi RS Q3 і RS Q3 Sportback доступні вісім кольорів кузова, в тому числі доступне тільки для моделей RS покриття зелений – Kyalami і сірий Nardo. Проте, у пакеті Audi exclusive можна знайти ще більше індивідуальних кольорів. Audi RS Q3 і RS Q3 Sportback в салонах дилерів з’являться в кінці 2019 року.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Toyota поступово поглинає ослаблену Subaru

В минуле

Скоро автомобілі будемо купувати в інтернеті. Справді?

В майбутнє

Також буде цікаво