Skoda випустила 250-тисячний Karoq
0

Компанія Skoda відсвяткувала випуск 250-тисячного екземпляра кросовера Karoq. Ювілейний автомобіль, що зійшов з конвеєра в Млада-Болеславі, отримав кузов кольору Black Magic з ефектом «металік» і 1,0-літровий 115-сильний бензиновий мотор TSI.

Skoda випустила 250-тисячний Karoq

Skoda випустила 250-тисячний Karoq

На це досягнення у «Шкоди» пішло трохи більше двох років: світова прем’єра Karoq відбулася в травні 2017 року, а виробництво стартувало в липні.

Спочатку компактний кросовер, що став заміною для Yeti, випускали тільки в Квасинах (місто в Чехії). Проте, через високий попит, в січні 2018 року підключили і основний майданчик в Млада-Болеславі.

Skoda випустила 250-тисячний Karoq

Зауважимо, що саме Karoq став 20-мільйонним автомобілем, випущеним Skoda за всю її історію. Він, також, виявився її мільйонним кросовером. Цього літа модель пережила невелике оновлення, отримавши напис Skoda замість логотипу на п’ятій дверці і вдосконалену систему контролю сліпих зон. До України Karoq поки не дістався.

Skoda випустила 250-тисячний Karoq

Skoda Karoq салон

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Хочеш Honda з дизелем? Тоді, краще поквапитися!

В минуле

TOP 30 найпопулярніших універсалів в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво