honda dizel
0

Ця заява не повинна нікого здивувати. Представники Honda щойно оголосили, що до кінця 2021 року з європейських салонів будуть виведені всі автомобілі японських моделей, оснащені дизельними двигунами. Це ще один крок до електрифікації модельного ряду.

Honda закінчує з дизелями, натомість електрифікує свої автомобілі

Honda закінчує з дизелями, натомість електрифікує свої автомобілі

Рішення має допомогти досягти стратегічної мети – у 2025 році весь асортимент автомобілів Honda повинен бути електрифікований (тобто кожна модель має бути доступна в гібридної версії) Крім того, японці хочуть, щоб до 2030 року електрифіковані моделі становили не менше 2/3 від загального обсягу продажів. В даний час їх частка в поставках не перевищує 10%.

Потрібно мати на увазі, щоб уникнути гострих фінансові санкції – вже наступного року 95% автомобілів даного виробника, що продаються на території ЄС мають викидати менше, ніж 95 грамів CO2/км. Нинішній ліміт становить 120,5 грама.

В даний час дизельний двигун – 1.6 i-DTEC потужністю 120 к. с. – пропонується вже тільки в моделі Civic.

Решта “локомотивів продажів” – Jazz, H-RV і C-RV пропонуються виключно в бензинових версіях, або гібридних.

Нажаль, падіння попиту на дизелі і посилення норм викидів, принаймні, для Honda, також позначаться на співробітниках. Вже в лютому поточного року японці повідомили, що планують закрити свій британський завод в Свіндоні. Таким чином, до 2022 року роботу на заводі втратять близько 3,5 тисячі людей.

Як повідомляє агентство Reuters, японський виробник реалізує саме план економії. В рамках нього, до 2022 року, кількість варіантів, пропонованих сьогодні моделей конусності має цілих 2/3. Отримані таким чином кошти повинні бути спрямовані на розслідування і розвиток.

У минулому році Honda була на 5 місці серед найбільших виробників легкових автомобілів в світі. Японці надали покупцям понад 5044 млн. автомобілів. Поки 833 тис. з них це різні варіації моделі Civic – четвертого бестселера автомобіля в світі (після Corolla, Ford серії F і Toyota RAV4).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Toyota Camry, тепер – гібрид нового покоління

В минуле

Продажі Skoda Karoq перейшли за чверть мільйона одиниць

В майбутнє

Також буде цікаво