Kia e-Niro
0

Kia опублікувала доповідь, в якій йдеться про основні напрямки розвитку електромобілів в Європі. “Electric Mission” – подорож за маршрутом довжиною 4100 кілометрів через передові ринки в сфері розвитку електромобільності. Просуванні електромобілів, проводилося у співпраці з компанією World Shopper – фахівців із досліджень автомобільної промисловості.

World Shopper

Поїздка на електромобілі тривала десять днів. Під час неї група вчених відвідала міста Північної Європи. Подорож проходила через Німеччину, Нідерланди, Данію, Швецію і Норвегію.

Під час подорожі аналітики World Shopper зустрілися з більш ніж сотнею людей, які впливають на зростання популярності електричних транспортних засобів. Зустрічі були спрямовані на збір даних та ідеї для розробки звіту “Electric Mission”. Представники марки Kia і World Shopper також зустрілися з користувачами, щоб оцінити їх ставлення до електромобілів, розвитку зарядної інфраструктури і дослідити, як працюють електромобілі, і як вони змінюють повсякденне життя користувачів.

Із звіту випливає, що потенційних покупців електромобілів досі бентежить висока вартість покупки, слабо розвинена інфраструктура зарядних станцій і довгий час заряджання електромобілів.

Важливо відзначити, що у доповіді також зазначено, що багато водіїв без проблем перетворили автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння (бензин і дизель) в електромобілі, які вони використовують кожен день і без будь-яких обмежень.

Дослідження, проведене компанією Kia і World Shopper показали зміну звичок “заправки” електромобілів. Найбільш часто зарядка акумулятора відбувалась у власному будинку або офісі. Багато людей, за результатами експертизи, почали більше використовувати електромобілі в повсякденному житті (зросла довіра до надійності та впевненість у русі на одному заряді).

У Норвегії, наприклад, багато водіїв заряджає акумулятор електричного автомобіля під час перебування в ресторані, візиту в кафе або під час тренування у фітнес-клубі. Найбільш зручним варіантом є, звичайно, наявність власного зарядного пристрою в гаражі. Варто нагадати, що досить часто її можна отримати безкоштовно при купівлі нового електричного автомобіля.

Поширення зарядних станцій з швидкими зарядними пристроями на парковках та основних маршрутах дозволяє водієві зарядити акумулятор електромобіля тільки за 30 хвилин, яких вистачає на тиждень їзди по місту.

Час зарядки акумулятора ємністю 50 квт * год на 80% з допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 175 квт становить усього лише від 15 до 30 хвилин.

В ході збору даних для звіту фахівці з Kia зазначили, що одним із найпростіших способів подолання страхів, пов’язаних з експлуатацією електричних машин, є позитивний досвід інших людей, наприклад друзів або рідних.

Завдяки таким авто, як Kia e-Niro, які дозволяють без шкідливих викидів долати великі відстані, багато водіїв електромобілів знаходять інформацію про додаткові переваги: низькі експлуатаційні витрати, низькі витрати на ТО і більш низькі податки. Відгуки задоволених користувачів є основною причиною того, що багато людей вже перейшли від автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння до автомобілів з електроприводом. Великий обсяг електромобілів нового покоління дійсно робить їх життєздатним вибором для багатьох водіїв

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Toyota Corolla TREK – результат співпраці із веловиробником

В минуле

Дев’ять речей, яких ви не знали про Toyota Land Cruiser

В майбутнє

Також буде цікаво