Volkswagen Viloran
0

Новинка стане однією з найдовших моделей виробника.

Фахівці спільного підприємства SAIC Volkswagen працюють над одним з найбільш просторих автомобілів в лінійці – мінівеном Viloran. Днями в мережі з’явилися шпигунські знімки моделі, зроблені в Китаї.

Судячи з фотографій, машина отримає масивну хромовану решітку радіатора. В задній частині розмістилися вузькі ліхтарі з тонкою хромованою смугою, що з’єднує написи на китайському і значок “380 TSI”. Останній може вказувати на дволітрову “турбочетверку” потужністю 220 к. с.

Volkswagen Viloran

За попередніми даними, транспортний засіб буде побудовано на модульній платформі MQB. Також повідомляється, що автомобіль стане чи не найбільшою моделлю в лінійці, навіть, за позашляховика Atlas. Його довжина може досягати 5,1 метра.

За повідомленням китайських ЗМІ, німці вже приступили до складання Volkswagen Viloran, хоча офіційних даних про техніку поки немає. Відомо, що основним ринком для мінівена стане Китай, де його продажі почнуться до кінця року за ціною 300 000 юанів (42 тис. доларів). Чи з’явиться новинка на інших ринках, поки невідомо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Hyundai i30 N Project C випустять лімітом 600 одиниць

В минуле

Toyota Corolla TREK – результат співпраці із веловиробником

В майбутнє

Також буде цікаво