Hyundai i30 N Project C
0

Одною із новинок Hyundai на автосалоні у Франкфурті стала модель i30 N Project C. Це концепт на базі i30 N, виробництво якого буде обмежено 600 авто.

Літера “C” в назві автомобіля має цілих три значення. В першу чергу, це пов’язано з науково-дослідним центром Hyundai Kia Namyang і носить назву Area C (Область C). Крім того, посилаючись на англійські терміни carbon fibre (вуглецеве волокно) і centre of gravity (центр ваги).

Hyundai i30 N Project C

Hyundai i30 N Project C

Мова йде про виготовлені з вуглецевого волокна деталі кузова (рішення вперше використані Hyundai) і зниження центру ваги автомобіля, що впливає на керованість.

З вуглецевого волокна, а точніше пластику, армованого вуглецевим волокном (вуглепластик) виготовлені передній спліттер (спойлер під бампером), задній дифузор, капот і накладки на пороги. Таким чином економія ваги склала 7,2 кг. В результаті маса становить 1395 кг.

Hyundai i30 N Project C

Автомобіль отримав зміни в підвісці, завдяки чому кузов став на 6 мм ближче до асфальту. Однак, завдяки зниженню маси автомобіля, центр ваги виявився до 8,8 мм ближче до землі, ніж в серійному Hyundaiu i30 N.

Однак, зміни не торкнулися приводу. Джерело потужності Hyundai i30 N Project C – двигун 2.0 T-GDI потужністю 275 к. с., що видає 378 Нм в діапазоні 1750-4200 об/хв. Двигун працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою.

Автомобіль прискорюється до 100 км/ч рівно за 6 секунд, а максимальна швидкість обмежена 250 км/г.

Продаж Hyundai i30 N Project C планують розпочати ще в цьому році.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Volkswagen T-Roc з новим потужним дизелем

В минуле

Volkswagen працює над найдовшим мінівеном

В майбутнє

Також буде цікаво