Volkswagen T-Roc
0

Volkswagen T-Roc, який випускається з 2017 року, нарешті дочекався нового варіанту двигуна. Концепт, що базується на вузлах міського кросовера Polo, доповнила нова версія двигуна 2.0 TDI.

Volkswagen T-Roc

Досі найпотужніший варіант дизельного T-Roc мав 150 к.с. Авто пропонувалось на вибір з шестиступінчастою механічною коробкою передач, семиступінчастою DSG або DSG і приводом 4MOTION.

З тих пір почесне звання найміцнішого двигуна утримував 2.0 TDI, що генерує до 190 к.с. Мотор має максимальний крутний момент 400 Нм і поставляється тільки з семиступінчастим, подвійним зчепленням, трансмісією і приводом на обох осях. У Німеччині ціни на нову версію починаються від 35 105 євро, що при нинішньому курсі дає суму близько 939 тис. гривень.

Разом з топовим двигуном дебютує також новий пакет дизайну “Black Style“. Це реверанс у бік молодих покупців, які хотіли б використовувати більше можливостей для персоналізації. У такій конфігурації T-Roc відрізняється елементами покрашеними на чорно. Серед них, зокрема: корпуси дзеркал, накладки на пороги і нижня частина рамки решітки радіатора.

Volkswagen T-Roc

Особливістю T-Roc Black Style є, крім того, чорні (мат), 18-дюймові легкосплавні диски (опціонально – 19-дюймові) і стійки покриті сірою плівкою з спеціальною, чорною графікою. За додаткову плату можна вибрати чорний лакований дах. В салоні ми знайдемо чорні блискучі елементи панелі приладів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Компанію Nissan оштрафували на $15 млн за гріхи директора

В минуле

Hyundai i30 N Project C випустять лімітом 600 одиниць

В майбутнє

Також буде цікаво