Nissan
0

Компанію Nissan знову оштрафували за неправдиву інформацію про виплату колишньому голові ради директорів Карлосу Гону, яку він повинен був отримати при виході на пенсію.

Автовиробник заплатить штраф у розмірі 15 млн доларів, а сам Карлос Гон заплатить 1млн доларів штрафу за те, що повинен був отримати 140 млн доларів компенсації. Крім того, ще 100 000 доларів заплатить колишній колега Гона Грег Келлі.

Відомо, що в 2004 році Гон отримав право самостійно визначати розміри премій як для своїх співробітників, так і для себе.

Карлос Гон і Грег Келлі створили схему, яка дозволила приховати 90 млн доларів компенсації від громадськості та інших топ-менеджерів. Крім того, вони працювали над збільшенням пенсійних виплат Гону до 50 млн доларів.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Карлос Гон був заарештований за звинуваченням у фальсифікації фінансових звітів про доходи і шахрайстві. Слідство вважає, що він з 2010 року приховував справжні розміри своєї винагороди, задекларувавши лише половину від 89 млн. доларів. Гон свою провину заперечує.

Після того, як Карлос Гон був звільнений, місце глави Nissan зайняв Хірото Саїкава, який так само був звільнений раніше в цьому місяці за схожі порушення. Він повністю визнав свою провину і обіцяв повернути всі незаконно отримані кошти.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Дебют Fiat 500X Sport. Це не тільки новий зовнішній вигляд

В минуле

Volkswagen T-Roc з новим потужним дизелем

В майбутнє

Також буде цікаво