Volkswagen Passat
0

Новий  Passat – автомобіль, який думає за вас в критичній ситуації.

Мрії стали реальністю, адже Volkswagen Passat підтримує водія, як ніколи. Спробуємо ознайомитись із системами безпеки, доступними на флагманському седані німецької марки.

Volkswagen Passat

Хоча візуально Volkswagen Passat перетворився в дуже стриманого джентельмена, під кузовом приховує в собі зовсім нові технології, яких марно шукати у конкурентів цього класу автомобілів. Визначення “штучний інтелект” і технології сімейства IQ.DRIVE повністю змінюють спосіб використання автомобіля.

Новий Passat підтримує водія в щоденному русі, забезпечуючи ще більший комфорт для подорожей. Асистент руху в пробці, контроль під час виснажливих поїздок на, чи з роботи, круїз-контроль, що автоматично регулює швидкість для обмеження на даній ділянці дороги (Travel Assist) дозволяє водію розслабитися за кермом. Більш того, вдосконалена система утримання смуги руху змушує Passat майже самостійно слідувати доріжці. Допомагає в цьому, між іншим, “об’ємне” кермо, яке визначає, чи знаходяться долоні водія на ньому. Проте, водій не повинен робити ніяких рухів, оскільки електроніка майже повністю бере під контроль автомобіль.

Volkswagen-Passat-2019 салон

Тепер, про безпеку

Вся ця електроніка має на меті сприяти водієві в критичних ситуаціях – такі теж бувають. Автоматичне аварійне гальмування в разі не дотримання відповідної дистанції, це тільки одна з багатьох функцій, якими користується Passat. На особливу увагу заслуговує асистент аварійної зупинки автомобіля в разі втрати свідомості або засипання водія. Після кількох спроб спроб “розбудження” останнього, Passat починає процедуру аварійної зупинки автомобіля на узбіччі. Більш того, після зупинки заводська система екстреного виклику повідомляє службу спасіння, відправивши місце розташування автомобіля.

Новинкою в Volkswagen Passat також є світлодіодні матриці. 42 світлодіоди не тільки забезпечують освітлення дороги, але, перш за все, дозволяють “вирізати і зігнути” окремі фрагментів дороги і узбіччя. Отже, водій не повинен турбуватися про включення дальнього світла.

Про ціну

Volkswagen показує, що всі ці технології не повинні бути абстрактно дорогими. Величина зазначених рішень присутня вже в стандартній комплектації цієї моделі. А ціна залишається надзвичайно привабливою, тому що нового Passat можна придбати, заплативши біля 40 тис. доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Корисно, про двигуни Chevrolet Lacetti

В минуле

Дебют Fiat 500X Sport. Це не тільки новий зовнішній вигляд

В майбутнє

Також буде цікаво