Chevrolet Corvette
0

Світова прем’єра родстера Chevrolet Corvette нового покоління відбудеться вже 3 жовтня. Майданчиком для дебюту обраний Космічний центр Кеннеді у Флориді. Відповідний анонс опублікований на сайті організації.

“Корвети”, традиційно, вважаються улюбленими автомобілями американських астронавтів. Ця історія почалася з Алана Шепарда, якому General Motors подарував Corvette 1962 модельного року після першого космічного польоту. Пізніше, гонщик і дилер Chevrolet Джим Ратман переконав концерн видати іншим астронавтам і членам їх сімей по два автомобілі в лізинг за символічну ціну в 1 долар на рік – і більшість вибрало “Corvette”.

Зображення передсерійної версії нового родстера ми вже бачили під час презентації купе, точніше – Corvette Stingray C8. Остання має дах, який потрібно знімати вручну і прибирати в багажник. У Convertible дах традиційно буде складатися автоматично. 6,2-літровий 502-сильний мотор V8 напевно перенесли в новий кузов без змін.

Для відвідування прем’єри потрібно буде придбати звичайний квиток на Космічний центр Кеннеді: дитячий коштує 47 доларів, для осіб старше 12 років – на 10 доларів дорожче. Спеціальним гостем заходу стане астронавт, ім’я якого поки не розкривається. Крім іншого, Chevrolet роздасть гостям тематичні постери.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Хто стійкіший до поломок: Suzuki, Honda, Dacia, Seat, Peugeot, Toyota, Skoda, BMW?

В минуле

Infiniti QX60 – універсальний позашляховик для будь-яких цілей. Тепер за привабливою ціною

В майбутнє

Також буде цікаво