Suzuki Celerio
0

Британський журнал “What Car” опублікував щорічний рейтинг проблемних та надійних автомобілів. Що цікаво, результати відмінні від німецьких звітів. Також, потрібно уточнити, що в даному випадку методологія дослідження інша – автомобілі оцінюють їх власники, а не станції діагностики.

Цьогорічний звіт журналу був створений на підставі відгуків 18 тисяч читачів. Власники автомобілів докладно описали проблеми, які вони мали протягом останніх 12 місяців, скільки часу пішло на їх відновлення і скільки коштував ремонт. На основі цих опитувань був складений рейтинг. Ось результати поломки автомобілів до п’яти років в класі міських і сімейних автомобілів. Чим вище процентна ставка, тим менша аварійність авто.

Міські автомобілі

Найменш схильні по поломок:

Найнадійнішими серед найменших автомобілів виявився Suzuki Celerio 98,9 %. (2017-теперішній час), випередивши Honda Jazz (2017-теперішній час) 98,3 відсотка. і Dacia Sandero (2013-теперішній час) 97,9 відсотків.

Suzuki Celerio

Власники міського Suzuki не мають багато причин, щоб відвідувати автомайстерні. Минулого року лише 7 % користувачів цієї моделі повідомили, про несправності у автомобілі – збої стосувалися коробки передач. Незважаючи на те, що питання звучить досить серйозно, ця несправність не супроводжувалася припиненням поїздки – всі автомобілі потрапили в майстерню самостійно.

Honda Jazz. Ця машина вже багато років має хорошу репутацію. В минулому році тільки 11 % власників мали незначні проблеми з електричними системами. Всі автомобілі змогли продовжити рух, а вразливість виправлена протягом одного дня (вартість, як правило, не перевищував 50 фунтів).

Honda Jazz

Dacia Sandero. Авто базується на старих і стійких рішень з попереднього Renault Clio. Тільки 11 відсотків власників повідомили про несправність (найчастіше аккумуляторної батареї, вихлопної системи, внутрішньої обробки та електричних компонентів). Всі Sandero потрапили в майстерні своїми силами, але деякі ремонти тривали до тижня і коштували в середньому не більше ніж 100 фунтів.

Dacia Sandero

Найбільш схильні по поломок:

У свою чергу, найгірше місце в класі міських автомобілів посів Seat Ibiza 86 %. (2008-2017), тільки трохи краще виявилась ситуація із Peugeot 208 87 %. (2012-2019) і Nissan Note 87,8 відсотка. (2013-2017).

Seat Ibiza. Більше чверті автівок попереднього покоління потрапляли в біду. Найбільше проблем було в електроніці двигуна. Менше, ніж половина аварійних випадків була виконана в рамках гарантії, а деякі коштували, навіть, 500 фунтів.

Peugeot 208. Поломки Peugeot 208 пов’язані, в основному, з неміцною підвіскою, несправностями двигуна і електрообладнання. Всі автомобілі змогли продовжити рух, і велика частина ремонту була виконана в рамках гарантії. Тільки невеликий відсоток ремонту перевищив вартість 300 фунтів.

Nissan Note. У 41% машин були проблеми – найчастіше з підвіскою. Всі автомобілі були “поставлені на колеса” менш ніж за тиждень, три чверті автомобілів були відремонтовані безкоштовно, а жоден рахунок за ремонт не перевищив 100 фунтів.

Сімейні автомобілі

Найбільш надійними стали

Кращими, серед сімейних автомобілів, власники визнали Skoda Rapid з 99,4%. (2012-2019), Toyota Auris 98,2 відсотка. (2013-2019) і Hyundai i30 97,7 %. (2012-2017).

Skoda Rapid. Незважаючи на низьку аварійність, британці недооцінюють Skoda – авто досить рідкісне видовище на англійських дорогах. Тільки у 5 відсотків автомобілів були проблеми протягом останніх 12 місяців. Всі поломки були усунені в той самий день в рамках гарантії.

Skoda Rapid

Toyota Auris. Проблеми з’явилися в 6 відсотків водіїв. Недоліки стосувалися, в основному, кузову і рульового управління. Тут, також, всі автомобілі були відремонтовані безкоштовно, але усцнення деяких поломок тривало цілий тиждень.

Toyota Auris

Hyundai i30. Корейський компактний автомобіль виявився цілком надійним. Про вразливість, повідомили тільки 14 % власників. Всі ремонтні роботи були зроблені безкоштовно і автомобілі повернулися на дорогу в той самий день. Проблеми найчастіше стосувалися вихлопної труби, акумулятора та електричної системи.

Найбільш вразливі до поломок

Найбільш частим гостем сервісів, в категорії сімейних автомобілів виявилися Astra 82,3 відсотка. (2015-теперішній час), Nissan Pulsar 86,6 відсотка. (2014-2018) і BMW Seria 1 дизель – 87,0 відсотка (2011-2019).

Opel/Vauxhall Astra. Моделі з дизелем виявилася на 10 відсотків більш схильними до поломок, ніж бензинові варіанти. Проблеми стосувалися гальм, а п’ята частина двигуна або коробки передач/зчеплення. Майже третина ремонту зайняла більше тижня.

Nissan Pulsar. У минулому році майже 39 відсотків влсників Nissan звернулись до автомайстрів. Велика частина несправностей пов’язана з батареєю. Майже половина аварій закінчилася буксируванням автомобіля до сервісу, і не всі несправності були усунені в той самий день. Три чверті робіт були виконані по гарантії, але чверть власників сплатила рахунки в розмірі від 100 до 300 фунтів стерлінгів.

BMW 1-ї серії. Велика аварійність автомобіля преміум-класу С стала досить неприємним сюрпризом. Однак, варто відзначити, що збої торкнулись, в основному, дизельних двигунів – 34%. Деякі власники залишили в сервісах навіть 500 фунтів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Ferrari не випускатиме бюджетних моделей

В минуле

Стала відома дата прем’єри родстера Chevrolet Corvette

В майбутнє

Також буде цікаво