Ferrari
0

Клієнтам Ferrari потрібні ексклюзивні гіперкари і кросовери, а не доступний спорткар з мотором V6.

Замість відродження моделі Dino як найбільш доступного автомобіля в модельному ряді Ferrari, італійці зосередяться на випуску спортивного кросовера.

Серджіо Маркіонне колись заявляв, що Ferrari ніколи не буде випускати кросовер, оскільки це суперечить духу марки, і обіцяв зробити бюджетний спорткар як ідеологічного спадкоємця знаменитої моделі Dino. Передбачалося, що молодший автомобіль в модельному ряду марки отримає двигун V6 від Alfa Romeo і буде коштувати не більше 150 тисяч доларів, щоб успішно конкурувати з німецькими середньомоторними спорткарами Porsche 718.

Однак віце-президент Ferrari з продажу та маркетингу Енріко Гальера розповів виданню Autocar, що в актуальному плані розвитку компанії ніяких бюджетних моделей немає.

За його словами, Ferrari просто не має потреби в такому автомобілю, хоча говорити про повне скасування проекту, все ж, не варто – швидше його відклали, так би мовити, до кращих часів. Справа в тому, що замість відносно доступного суперкара, який теоретично допоміг би Ferrari залучити нових клієнтів, в Маранелло вирішили кинути всі сили на випуск більш перспективного з комерційної точки зору кросовера. Перший всюдихідний Ferrari, відомий під ім’ям Purosangue, повинен вийти на ринок в 2022 році, а крім нього, запевняє Гальера, клієнтам цікаві унікальні гіперкари. Тому, Ferrari не випускатиме бюджетні моделі.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

BMW i7 – стане найпотужнішим електрокаром в Баварії

В минуле

Хто стійкіший до поломок: Suzuki, Honda, Dacia, Seat, Peugeot, Toyota, Skoda, BMW?

В майбутнє

Також буде цікаво