0

Білий Ferrari Testarossa може асоціюватися тільки з одним культовим серіалом. Екземпляр, який “знімався” у Поліції Маямі – знову шукає нового власника.

Ця машина – справжня ікона 80-х років, з’явилася тільки в третьому сезоні серіалу. У перших двох сезонах Поліції Маямі фігурував автомобіль Ferrari Daytona, на шасі Chevrolet Corvette. Врешті-решт була досягнута домовленість, в рамках якої італійська марка підготувала два примірники на потреби американського виробництва, а старі Ferrari відправили в повітря в одному з епізодів.

Обидва екземпляри Testarossa покинули фабрику, пофарбовані в чорний колір, але режисер вирішив перефарбувати їх в білий, щоб їх було краще видно під час нічних сцен.

Ferrari-Testarossa4

Автомобіль, який надійде на аукціон у другій половині січня – рання версія Testarossa із дзеркалом, що розміщено виключно з боку водія, за спиною якого працює двигун V12 об’ємом 4,9 літра. 390 к. с. Вся потужність передається на задню вісь і доповнюється п’ятиступінчастою, механічною коробкою переключання передач.

Інтер’єр автомобіля був оброблений бежевою шкірою, яка і зараз знаходиться в бездоганному стані. У стандартну комплектацію входять електросклопідйомники і електрорегулювання сидінь, круїз-контроль та кондиціонер. Після закінчення останньої серії в 1989 році автомобіль протягом 15 років зберігався в гаражі.

Авто з’явилося в перший раз на Ebay в кінці 2014 року. Тодішній власник виставив його за 1,75 мільйона доларів. У вересні 2015 року той самий екземпляр був зареєстрований на аукціоні Mecum.

Оригінальний пробіг Ferrari Testarossa складає всього 25,5 тисяч. км. Разом з машиною майбутній покупець отримає сертифікат “справжності” від Ferrari Classiche, копію рахунку-фактури від Universal Studios, і навіть оригінальну реєстрацію з серіалу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Скоро велика колекція Porsche потрапить під аукціонний молоток

В минуле

BMW i7 – стане найпотужнішим електрокаром в Баварії

В майбутнє

Також буде цікаво