Велика колекція Porsche
0

Музей Porsche — виставковий комплекс в Цуффенхаузені (район в місті Штутгарт) та улюблене місце колекціонерів. Найближчим часом тут відбудеться кілька аукціонів, на яких з’являться справжні раритети, випущені компанією Porsche.

Якщо у вас є вільні гроші, і ви збираєтеся інвестувати в класику, тоді у нас є кілька цікавих пропозицій.

Вже у жовтні на аукціоні RM Sotheby’s в Парижі буде виставлена колекція якогось швейцарця, яка складається з 42 екземплярів Porsche. Серед них ми побачимо два представники покоління 996 з емблемою GT – біло-червоні, GT3 RS і сріблясто-чорні GT2 Clubsport. Обидві моделі оцінили в 200 тисяч євро. До цього ми можемо додати рідкісний екземпляр Turbo S 3.6 1994 року випуску (було змайстровано тільки 17 одиниць). Його оціночна вартість становить 600 тисяч. євро.

Справжньою перлиною серед усіх є модель 959 Sport – один із 29 випущених автомобілів вартістю 1,5-2 млн євро. Також, в колекції ми знайдемо більш популярні, але не менш цінні 356 Speedster 1955 року, Turbo, з 1986 року, а також сучасні 911 Carrera S Martini Edition.

Кілька тижнів по тому на аукціоні в Форт-Лодердейл зареєструвалося 25 автівок від JLG Autocrib, які є частиною приватної колекції. Ми побачимо там і 356 Speedster, що належить Ніколасу Кейджу, RSK Hołd з 1958 року і дуже рідкісний екземпляр моделі Targa 1968 року.

Вже в грудні на Амелія-Айленд з’являться найцінніші екземпляри. Серед них ми побачимо 911 GT1 Strassenversion (один з 20 випущених екземплярів), 964 Turbo S (цінник вище 1,3 млн. доларів), а також 997 GT2 RS і GT3 RS 4.0, вартість якого щонайменше 650 тис. доларів за одиницю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Fiat показав світу першу luxury Panda Trussardi

В минуле

Ferrari Testarossa з “Поліції Маямі” шукає нового власника

В майбутнє

Також буде цікаво