Fiat Panda Trussardi
0

Fiat представив Panda Trussardi, версію, яка представлена як перша лакшері” Panda в історії.

Fiat Panda Trussardi

Fiat Panda Trussardi

Panda Cross, нарешті, дочекалась поповнення ряду Fiat.

Сам дебют незвичайної версії нікого не здивував. Fiat вже кілька років періодично випускає всілякі варіації, що стосуються популярних моделей, створених у співпраці з популярними італійськими брендами. На цей раз вибір припав на знаменитий модний будинок Бергамо, якому було доручено “додати ексклюзивного стилю до функціональності італійської моделі”.

Відмінною особливістю нового концепту є розроблений для цього різновиду, спільно з Trussardi, колір “Caffè”, доступний у двох варіантах – матовий (вперше в історії Panda) або металічний. Не обійшлося також без логотипу партнера – відомого багатьом дамам символу, який можна побачити на бічній панелі, на алюмінієвих дисках і бічних планках дверей.

Fiat Panda Trussardi

Всередині, напис Trussardi, ми знайдемо, зокрема, на килимках і ременях безпеки. Новинкою є також вставки на дверях, і “коричневий колір оббивки сидінь, що нагадує логотип Trussardi”. Бічні частини сидінь з елементами чорної шкіри, прикрашені коричневим швом. Панель приладів також в кольорі Caffè. Логотип Trussardi видніється навіть на кермі.

Fiat Panda Trussardi

Обладнання включає в себе, наприклад, радіо Uconnect з підтримкою мобільних пристроїв. Додаток “Panda Uconnect” може бути використаний для підключення до інформаційно-розважальної системи автомобіля, який забезпечує технологію Bluetooth 2.1, потокове аудіо і читання даних через USB і MP3.

Fiat Panda Trussardi салон

За 40 років присутності на ринку різні покоління Fiat Panda потрапили в руки більш ніж 7,5 млн. покупців. Останных 6 років Panda тримає лідерство серед найбільш продаваних нових автомобілів у Італії.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Німців змушують пересідати на екологічні автомобілі

В минуле

Скоро велика колекція Porsche потрапить під аукціонний молоток

В майбутнє

Також буде цікаво