Ferrari-Ouovo
0

Ця модель провела останні 20 років в “підпіллі”, але вже скоро можна буде стати її власником за 5,5 млн доларів. Маючи суперечливий вигляд, Ferrari Uovo, створене на замовлення гонщика піде під молоток (на аукціон).

Повна назва цього автомобіля – Ferrari 166 ММ/212 Export Uovo. Суфікс “Uovo” означає по-італійськи – яйце. Ця модель була створена тільки в одному примірнику, на замовлення італійського гонщика Giannino Marzotto. Над проектом працювала студія Carrozzeria Fontanny, а кузов цієї спортивної машини виготовлені з дюралюмінію, що використовується в авіації. Це був один з перших автомобілів у світі, які мали кузов зі сплавів міді, магнію і марганцю.

Автомобіль був побудований на базі Ferrari 166 ММ, а під капот потрапив двигун V12 об’ємом 6,2 літра, що запозичений у моделі 212 Export. Концепт не виглядає дуже милим, але це не завадило власнику запалити в легендарному Mille Miglia. На жаль, Ferrari Uovo не фінішував з технічних причин, але через кілька місяців він стояв на найвищому місці п’єдесталу в Coppa della Toscana.

Перший власник автомобіля придбав його в 1986 році, і за останні два десятиліття він тримав його подалі від сторонніх поглядів. Машина з’явилася одного разу на експозиції в музеї Енцо Феррарі. Зацікавлені в екземплярі зможуть побачити його з близької відстані, на вечірці Retromobile в Парижі. Кілька місяців потому, він піде з молотка під час аукціону RM Sotheby’s. Оціночна вартість цієї моделі близько 5,5 млн доларів.

Ferrari-Ouovo

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Розкрито секрет успіху та якості автомобілів Toyota

В минуле

Німців змушують пересідати на екологічні автомобілі

В майбутнє

Також буде цікаво