Продаж земельної ділянки разом із ретро автомобілями
0

Якщо вам вдалося заощадити багато грошей за останні роки, для вас є цікава пропозиція. У Канаді виставили на продаж землю, на якій знаходиться близько 340 ретро автомобілів. Деякі з них – справжні раритети.

На що можна витратити 1,45 млн доларів? На ретро?

Наприклад, на якийсь суперкар, як то Bugatti Chiron. Але можна за таку суму придбати не один екземпляр Ferrari або Pagani.

Як варіант, є два гектари землі, розташовані в Британській Колумбії в Канаді. Це не просто звичайний шматок землі, що лежить біля підніжжя гір. Вся територія заповнена автомобілями і виглядає як незаконне звалище. Тим не менш, власник – справжній автомобільний маніяк, який колекціонував справжні дорогоцінні екземпляри з планом відновлення протягом багатьох років. Для цього він підготував відповідну інфраструктуру у вигляді майстерні та гаража. На жаль, професійні обов’язки і 60-річний вік ускладнюють реалізацію цих амбітних цілей.

На площі переважають в основному старі моделі, але деякі з них в дуже хорошому стані. Серед них ми знаходимо такі раритети, як Chevy Nomad, AMC AMX, а також кілька примірників Talbot Sunbeam Lotus.

Загальна вартість 1,5 млн. доларів, що в середньому становить 4400 доларів за одне авто. Досить пристойна ціна, не враховуючи вартості самої земельної ділянки та нерухомості. Для тих, хто має достатньо готівки і велику кількість часу, така колекція може виявитися цікавим придбанням.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Lancia Delta s4 Stradale – ретро, з цінником за 500 тис. євро

В минуле

Повну екологічність електрокарів поставили під сумнів

В майбутнє

Також буде цікаво