Lancia Delta S4 Stradale
0

Цей автомобіль – справжній білий ворон. Було випущено тільки 200 примірників Lancia Delta S4 Stradale, які були допущені до дорожнього руху. На одному з аукціонів з’явився експонат, пробіг якого за 32 роки становить менше 1600 км.

У 80-ті роки ралійні автомобілі були дійсно універсальними, і багато з них доступні в версіях, випущених для дорожнього руху. Це особливо відноситься до легендарної групи B, де авто будується на базі низькосерійного автомобіля (звичайний автомобіль створений на базі рідкісних експонатів). Щоб автомобіль отримав всі необхідні документи, виробництво конкретної моделі має переступити, принаймні, 200 одиниць.

Саме таким чином була створена Lancia Delta S4 Stradale, оснащена чотирициліндровим двигуном об’ємом 1,75 літра.

Апарат з допомогою компресора Volumex і турбокомпресора KKK розвиває потужність в 300 к. с. Привід йде на всі колеса за допомогою п’ятиступінчастої механічної коробки. Авто розганяється з 0 до 100 км/год за 6 секунд, а максимальна швидкість складає 225 км/ч.

Доступ до двигуна можливий після підняття задньої частини кузова, виконаної з епоксидної смоли і скловолокна. Кузов встановлений на просторовій рамі з хром-молібденової сталі, та доповнено сплавами алюмінію в зонах деформації.

Зразок, який потрапив на аукціон RM sotheby’s – Villa Erba зберігся практично в первісному стані. З 1985 року він проїхав менш ніж 1600 кілометрів. Разом з автомобілем покупець отримує повний пакет документів, сертифікат походження і спеціальні кваліфікаційні документи автомобіля. Фахівці оцінюють його вартість в 400-550 тисяч. євро.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Lancia Delta s4 Stradale

8.6

Чудова класика, яка ніколи не вмирає.

Volkswagen Beetle в стилі “горбатого” запорожця

В минуле

Знайдена найнезвичайніша колекція ретро автомобілів для продажу

В майбутнє

Також буде цікаво