Перший електрокар від Mazda
0

На міжнародному автосалоні в Токіо, що пройде з 24 жовтня по 4 листопада, Mazda представить свій перший електрокар. За попередніми даними, новинка отримає 141-сильний електромотор, батарею на 35,5 кіловат-години і опціональний range extender – ДВС для підзарядки на ходу.

В даний час Mazda тестує електромобіль в модифікованому кузові CX-30, проте серійна машина не буде мати відношення до цього компактного кросовера, побудованого на базі Mazda3.

Відомо, що електрокар є власною розробкою компанії, хоча Mazda ще позаминулого року утворила альянс з Toyota. Партнери, навіть, заснували спільне підприємство, що спеціалізується саме на електромобілях.

Крім стовідсоткових EV, Mazda має намір випускати спільні гібриди. В їх приводі будуть використовуватися роторні двигуни, причому як для генерації енергії, так і для обертання коліс.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Китай випустив вже 100000 автівок Volvo s90

В минуле

Об’єднання Fiat і Renault поставили на паузу

В майбутнє

Також буде цікаво