Volvo-S90 китайської збірки
0

Ще влітку 2017 року до Європи потрапили перші Volvo з бірками “made in China“. Навесні в Китаї на фабриці в окрузі Дацин було запущено виробництво флагманської моделі S90.

У той час критики не залишали на шведському бренді сухого місця. Насмішкам про “китайську якість” не було кінця. Висміювали, зокрема, рішення про розміщення в Китаї виробництва топових моделей марки. Думки багатьох коментаторів зводилися до того, що

жоден поважаючий себе європеєць не буде їздити на авто з Китаю”…

З тих пір (з весни 2017 року) завод, який знаходиться в китайському Дацині святкує виробництво 100 000 Volvo S90. Крім того, шведи без проблем відкрито підкреслюють, що вони є першим європейським виробником преміум-сегмента, які експортують автомобілі з Китаю в Європу і США. В цілому авто, які виробляються в Китаї потрапляють на 70 ринків.

Volvo S90 китайської збірки

Схоже, що глузування найбільшою мірою висловлювалися людьми, які про покупку нового S90 можуть тільки мріяти. Фактично, покупці не мають жодних проблем з прийняттям китайського походження свого автомобіля. Тільки цього року (результат з січня до кінця серпня) Volvo надав клієнтам по всьому світу близько 48 тисяч. примірників свого топового седана (+ 40%). У цьому контексті розміщення виробництва в Китаї можна вважати цілком розумним ходом. Історія і родовід автомобіля, що робить сьогодні S90 однією з найпопулярніших моделей свого сегмента на локальному, найбільшому в світі ринку.

Нагадуємо, що поставка перших китайських Volvo в Європу почалася на початку червня 2017 року. Машини досягли Старого континенту завдяки новому трансконтинентальному залізничному з’єднанню, що є частиною так званого Нового “Шовкового шляху“. Залізниця скорочує час, необхідний для транспортування китайських товарів до Європи до 2/3 по відношенню до класичного морського шляху. Автомобілі, по три, транспортуються в спеціальних контейнерах. Кожен з потягів між Дацином і Зебрюгге (Бельгія) перевозить по 225 транспортних засобів.

Експорт автомобілів з Китаю не є для Volvo чимось новим. Ще в 2015 році в США були завезені перші екземпляри Volvo S60, вироблені в Китаї. Варто відзначити, що китайське походження автомобілів не заважало їм у завоюванні сердець і гаманців місцевих покупців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Стали відомі найпопулярніші моделі автомобілів за 2019 рік

В минуле

Скоро світ побачить перший електрокар від Mazda

В майбутнє

Також буде цікаво