Топ продаж автомобілів
0

Виробники автомобілів можуть вже потихеньку підсумовувати свої результати за поточний рік.

Які ж машини користувалися найбільшим інтересом покупців в цьому році?

В результаті багатогодинних суперечок з приводу кращого або найбільш популярного автомобіля, ми вирішили скласти власний перелік найбільш продаваних транспортних засобів. На основі аналізу вітчизняних та закордонних відкритих джерел, пропонуємо вам найпопулярніші моделі автомобілів у світі на вересень 2019 року.

Лідером в рейтингу популярних моделей залишився торішній переможець – Toyota Corolla. На початку грудня японці надали покупцям понад 995 тисяч. авто. Цілорічна продаж, безумовно, перевищить відмітку в мільйон одиниць. У відношенні до ситуації з 2018 р зниження продажів склало символічні 2,6%.

Другим найбільш продаваним новим автомобілем в 2019 році став Ford серії F. улюбленець американців пікап потрапив вже до більш ніж 896 тисяч покупців, поліпшивши торішній результат більш ніж на 1%.

Остання щабель п’єдесталу дісталася наступному концерну з Японії – Honda Civic. З початку січня було продано понад 696 тисяч. примірників, тобто майже на 2 відсотки. більше, ніж роком раніше.

Четверте місце, близько 695 тис. проданих автівок (+ 3,3 %), займає Toyota RAV4. На п’ятій позиції класифікується Volkswagen Golf. Цього року виробник з Вольфсбурга доставив покупцям більше 672 тис. автомобілів. По відношенню до результатів 2018 року інтерес до моделі впав більш ніж на 8 відсотків.

А як виглядає ситуація серед виробників що позиціонують свою продукцію як преміум-сегмент?

Всі найпопулярніші моделі автомобілів в преміум-сегменті з Німеччини. Найбільш продаваною моделлю в даний час є Mercedes C класу. В цьому році було продано вже понад 394 тисяч. примірник. В масштабі земної кулі авто може похвалитися кращим результатом, ніж, наприклад, Volkswagen Passat (373 тис. штук) або Ford Focus (391 тис. штук).

Другий самий продаваний автомобіль цього сегмента також належить виробнику з Штутгарта. Мова йде про Mercedes-benz E-класу, який з січня вже знайшов понад 331 тис. власників.

Наступні місця в класі “преміум” займають відповідно: №3 – BMW 5 серії, а також №4 – BMW 3 серії. На придбання нової “п’ятірки” з січня вирішилося вже понад 310 тисяч. покупців, тобто на цілих 14 відсотків. більше, ніж минулого року. “Трійку” з цікавістю зустріли понад 301 тис. покупців (падіння майже на 4 відсотки.).

Для порівняння, нові Audi A4 з січня придбали трохи більше 275 тисяч. покупців (майже на 10 відсотків. більше, ніж у 2018 році).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Ikarus представить прототип електричного автобуса на 12 метрів

В минуле

Китай випустив вже 100000 автівок Volvo s90

В майбутнє

Також буде цікаво